Vyskytná - Plačkov 2:3

01.11.2011 14:44

V rámci 13. kola Poutník ligy zavítal Sokol Plačkov na hřiště rivala z Vyskytné. Zápasy s tímto týmem jsou obvzláště pikantní, neboť spolu tyto dva týmy soupeřili v posledních třech letech ať už o postup ze III. třídy nebo o udržení v Poutník lize.

Hosté začali velice dobře. Vytvořili si hned několik gólových šancí, ale proměnit převahu na hřišti nedokázali. Domácí, kteří měli sice problémy se sestavou, se v prvním poločase přes polovinu hřiště příliš nedostavali. Ovšem přišel zbytečný faul na hranici našeho vápna a Fíla jim povedeným trestným kopem zajistil vedení. Po obrátce již Plačkov zúročil svou převahu a během šesti minut vstřelil tři branky. Obvzláště ta první, kdy Vaňous prokličkoval domácí obranu a namazal na malém vápně volnému Kašparovi, byla ukázkou krásy fotbalu. Domácí poté pouze snížili na konečný výsledek 2:3.

Vítěznou atmosféru Plačkova přijeli podpořit téměř dvě desítky fanoušků. Tímto jim děkujeme za podporu.

VYSKYTNÁ – PLAČKOV 2:3
Góly: 33. Fíla, 76. Roubíček – 55. Kašpar, 57. Z. Štěpán, 61. Ehrlich. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Vyskytná: Drahný – Auředník, Fíla, Vondrák, Přibyl, Roubíček, Kletečka, Valenta (76. L. Hlobeň), Krejčí, Souček, Kucián. Plačkov: Kořenář – Kašpar, Jančička, R. Štěpán, Němec, Klap, Vrána, Ehrlich, Slavík (46. Mottl), Z. Štěpán, Vaňous.