Palán Jiří, tel.: 775114444

Výhra v Třešti

29.05.2012 16:23

TŘEŠŤ C – PLAČKOV B 2:3
Na začátku zápasu domácí neproměnili čtyři vyložené šance, takže se utkání odvíjelo úplně jiným směrem. Hosté se dostali do vedení a i když Vašek do přestávky vyrovnal, zvrat v zápase to nepřineslo. Plačkov ve druhé půli potrestal dvě chyby a další trefa Vaška znamenala už jen zmírnění výše porážky.

Góly: 31. a 80. Vašek – 11. Kratochvíl, 54. Kotlík, 65. Kuba. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

- zdroj: pelhrimovskydenik.cz

Komentář

Utkání by se zcela jistě odvíjelo úplně jiným směrem, pokud by si rozhodčí Šefčík vzal na hřiště karty namísto slepeckých brýlí a bílé hole. Domácí hned v úvodu hrdě vykřikovali, že si chtějí zahrát fotbal, jdou zítra do práce atd., ale v průběhu zápasu na to dočista zapomněli a hráli fotbal nikoliv důrázný, ale vyloženě záludný a nebezpečný. V duchu fair-play, kterou se tolik oháněli v prvních minutách, stačili ke konci zápasu ještě poplivat asistenta rozhodčího z Plačkova. Moc nechápu, proč má podobné chování tým složený ze zkušených matadorů, kteří by měli jít příkladem svým mnohdy o generaci mladším soupeřům, zapotřebí.

Několik stoprocentních šancí měl také Plačkov, což je v reportu také samozřejmě utajeno.

Závěrem je třeba dodat, že autor vítězné branky není polský reprezentant (i když mazácké zakončení ho dosti připomínalo:D) Jakub Błaszczykowski, který nosí přezdívku Kuba na dresu, nýbrž Ondřej Kubů.