V poslední přípravě prohra s Jiřicemi

29.03.2011 15:51

    V posledním přípravném utkání jsme změřili síly s "A"-týmem Jiřic. Soupeř s námi hrající stejnou soutěž byl více než vyrovnaným soupeřem. Plačkovu chyběl zkušený tvůrce hry Guzik, levý bek R. Tománek, nemocný kapitán T. Vrána a v útoku Vaňous. Již v kabinách před utkáním nám trenéři připomínali, že se jedná o poslední přátelské utkání, ať se hlavně nikdo nezraníme. I s tímto jsme šli do zápasu.

    Utkání začalo vyrovnaně. Jiřičtí měli hned několik šancí, při nichž nechali vyniknout gólmana Milana Němce, který si svými výkony, říká o post jedničky. Do poločasu se dostali Jiřice do vedení. Povedenou střelu z úhlu Němec vytesnil jen na vápno a dva naši beci nezastavili dorážejícího hráče. Ve zbytku utkání jsme se snažili několikrát zakombinovat a dostat se před bránu soupeře. Výraznější šanci jsme si však nevytvořili. V oblastním derby jsme si tedy připsali porážku 0:1 a máme Jičicím co vracet.

 

Jiřice "A" - Sokol Plačkov "A" 1:0 (1:0)

Sestava Plačkova: Milan Němec - Martin Němec, Jančička, Krejčí, Mottl - Kašpar, Novák, Vrána Michal, Kotlík - Kratochvíl, Slavík

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode