Ústrašín 07

11.09.2013 11:25

Kuzzel©

 

  Konečně! První plačkovské mužstvo dokázalo poprvé v podzimní části Poutník ligy naplno bodovat.

  Když ne dnes, tak nikdy. Tak nějak znělo motto pro domácí utkání s Ústrašínem. Náš soupeř se totiž krčil u samého dna tabulky s jediným bodem. Plačkov ze čtyř odehraných zápasů vytěžil body dva. Což je samozřejmě žalostně málo na tým, který byl před sezónou pasován na jednoho z černých koní soutěže. Těžký los, tři ze čtyř utkání na půdě soupeře, zranění opor a individuální chyby srazily Sokolíky až na jedenáctou příčku okresní tabulky. Zápas s Ústrašínem byl tedy mimořádně důležitý, v případě neúplného bodového zisku by situace začínala býti velice kritickou.

  Závažnost utkání si plně uvědomili i hráči, na klíčový zápas dorazili prakticky všichni. Trenér Hájek vyslal na zteč tuto sestavu: Kořenář - Martin Němec, Tesař, Jančička, Mottl - R. Štěpán, Kalivoda, Hájek, Kubů - Guzik, L. Ehrlich. Podle mnohých se jedná o TOP sestavu - nic lepšího v Plačkově není. Na střídačce zůstali připraveni Kotlík s Kratochvílem. Pouze jako divák se zápasu zúčastnil zraněný Michal Ehrlich.

  Utkání se vyvíjelo jednoznačně už od druhé minuty, kdy se poprvé prosadil Lukáš Ehrlich. Po necelé čtvrthodince přišla dvacetiminutovka Martina Guzika, během které Ústrašín zdecimoval hattrickem. Lahůdkou pro diváky byl především gól z přímého kopu - Martin se trefil ze dvaceti metrů přesně do šibenice! Hosté se za první poločas, a prakticky po celý zápas, vůbec nedostali do hry. 

  Druhý poločas se dohrával víceméně z povinnosti - Plačkovští si utkání v klidu pohlídali a s chutí si výrazně vylepšili do té doby bídné skóre. Hattrickem se po Guzikovi blýsk také Lukáš Ehrlich, nejlepší hráč utkání. 

  Výsledek zcela odpovídá dění na hřišti, Ústrašín v Plačkově neukázal vůbec nic a po právu si odváží největší debakl v rámci fotbalového víkendu v celém okrese!  Na druhou stranu nemůžeme tento skvělý výsledek přeceňovat, vždyť Ústrašín už loni patřil do spodních pater tabulky a letos to jenom potvrzuje. Zda Plačkov konečně míří ke světlejším zítřkům uvidíme v neděli, kdy Sokolíci zajíždějí do neoblíbené Obrataně.

  Na zápase byl přítomen i plačkovský dvorní fotograf, pan Petr Švácha. Plody jeho práce můžete shlédnout zde:

svch.rajce.idnes.cz/Fotbal_Plackov_A_-_Ustrasin_7-0_2013-09-07/

 

Plačkov A - Ústrašín 7:0

  • Branky: 2., 53. a 67. L. Ehrlich, 12.,24. a 33. Guzik, 83. Kubů
  • Rozhodčí: Čepl
  • ŽK: 1:3
  • Diváci: 40
  • Poločas: 4:0

 

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Ústrašín 07

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode