Startuje Poutník liga!

07.08.2014 11:38

Kuzzel©

  Již tuto sobotu se po necelých dvou měsících odpočinku opět naplno roztočí kolotoč s názvem Poutník liga. Minulý ročník nabídnul velké drama především v otázce "kdo přežije" - týmů strachujících se o druhotřídní existenci byla celá řada, Čejovem počínaje a Velkou Chyškou konče. Černý Petr nakonec vyzbyl právě na mančaft z Velké Chyšky. Vzhledem k bodovému zisku (16 bodů z 26-ti zápasů) a celkovému skóre (37:106) se sestup jeví jako více než zasloužený.

  Na druhé straně tabulky jasně dominoval Budíkov, jehož tým především díky skutečně smrtící ofenzivě (116 vstřelených branek!) s přehledem (náskok 14-ti bodů) obsadil první příčku a může se těšit na boje v I.B třídě.

  Ze třetí třídy se do Poutník ligy po dvouleté odmlce vrací sympatické mužstvo Hořepníka. Celý peloton Poutník ligy bude čítat pouze 13 mužstev, postupující Budíkov totiž nikdo nenahradil (z I.B tříd padaly týmy z jiných okresů).

 

   Druhý tým minulého ročníku, Sokol Plačkov, se díky dalšímu posílení kádru (příchod Honzy Trechy a Standy Havla + z Čejova se navrátivší Luděk Tománek + s prvním týmem trénující Tom Vrána a Honza Kašpar) sám nominoval na jednoho z aspirantů na postup do krajské soutěže. Ledacos napoví už první kolo, v jehož rámci Plačkov cestuje do neméně ambiciózních Počátek. Dlouhodobě se Plačkovským v Počátkách daří, varovný prst však představuje domácí prohra 1:2, kterou Sokolu oslabený Spartak uštědřil v jarní části soutěže.

  Druhé kolo nabídne ostře sledované derby, v němž Sokolíci pohostí fotbalisty z Čejova. Ve třetím i ve čtvrtém kole se Plačkováci představí na cizích hřištích, konkrétně v Červené Řečici a v Ústrašíně.

 

1. kolo Poutník ligy

TJ Spartak Počátky - TJ Sokol Plačkov

9.8. (sobota), 16:30

 

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Startuje Poutník liga!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode