Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

Sokol Plačkov - Petrovice 2:1

27.02.2011 12:45

Dnes jsme změřili síly s třetitřídním lídrem z Petrovic. Hosté přijeli téměř v kompletní sestavě. Chyběli jen bratři Moravcové. Kvalitně hrající soupeř se dostal do vedení po chybě v rozehrávce, kdy si neporozuměli M. Novák s M. Guzikem. Poté se několikrát vyznamenal v bráně výborně chytající M. Němec, který chytil řadu povedených střel z vápna. Za Plačkov vyrovnal Guzik, kdy prokličkoval hostující obranu a ocitl se sám před brankářem Petrovic a křižnou střelou srovnal na 1:1. O chvíli později se tentýž hráč dostal po narážečce do velkého vápna, kde ho hostující obránci nedovoleně zastavili. Rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. K míči se postavil vyhlášený exekutor penalt, brankář M. Němec. Lehkou střelou do protipohybu brankáře otočil skóre na 2:1 v náš prospěch. Do poločasu měl ještě velkou šanci J. Slavík, který obešel i ležícího brankáře, ale z úhlu přestřelil bránu. Po dlouhém výkopu brankáře se dostal do brejku K. Vaňous, ale zakončení dnes nebyla jeho silná stránka. Do druhého poločasu nastoupil do brány V. Němec a svému jmenovci ostudu rozhodně neudělal. Poradil si s několika zákeřnými střelami a včas vybíhal na brejkové situace petrovických. Hosté fyzicky druhou půli postupně odpadali. Přestali běhat a my jsme je často uzamknuli v jejich vlastním vápně. Několik povedených centrů z levé strany na Guzika a M. Němce (ten nastoupil druhý poločas v útoku) však gólem neskončilo. Guzik bavil diváky perfektními ulicemi a vysílal Kratochvíla a Vaňouse na steč s bránou. V jedné velké šanci se objevil právě po Guzikově nahrávce Kratochvíl. Zpracoval balon pod sebe, ale při střele lehce podklouzl a trefil pouze prostor nad břevnem. Po další Guzikově nahrávce se prodíral obranou T. Vrána, kterého ve vápně nešikovně srazil hostující obránce. Ačkoliv sme se dožadovali penalty, rozhodčí nezapískal. Závěr druhé půle sme sehráli na soupeřově polovině v poklidném tempu.

Sokol Plačkov - Petrovice 2:1 (2:1)

Góly Plačkova: Guzik, M. Němec (PK)

Sestava Plačkova: M. Němec (46. V. Němec) - Mottl, Krejčí, Novák, Kašpar - T. Vrána (C), M. Vrána, Guzik, Kratochvíl - Vaňous, Slavík