Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

Šestibodový weeknend 1/2

24.09.2011 09:38

V sobotním odpoledni přivítal Sokol Plačkov zatím bezbodové Senožaty. Všeobecně se čekala výhra domácích, což hráčům Plačkova většinou nesedí... V první půli prvního poločasu si domácí hráči vytvořili několik příležitostí přímo volajících po brance. Střeleckou nemohoucnost však překonal až nejzkušenější hráč na place - Martin Guzik. Bohužel si při kličce předcházející gólu způsobil zranění a musel vystřídat, na hřiště přišla letní posila Zbyněk Štěpán. Pět minut po úvodním zásahu přišel druhý gól! Zdeněk Kratochvíl proměnil své sólo - 2:0. Hosté zahrozili pouze několika centry, nicméně domácí keeper Kořenář neměl vážnější zákrok. Do konce poločasu další branka nepadla - do kabin oba týmy odcházeli za stavu 2:0.

Po přestávce se mohli diváci věnovat spíše pivu a klobáse, fotbal za moc nestál. Plačkov Senožaty nepouštěl do větších šancí, ale vinou nepřesností své příležitosti neproměnil. Až v 64. minutě se po centru Honzy Kašpara prosadil důrazný Zbyněk Štěpán. V závěrečných minutách se již nic podstatného neudálo, po skončení utkání tedy na světelné tabuli svítilo 3:0.

PLAČKOV – SENOŽATY 3:0

Góly: 27. Guzik, 32. Kratochvíl, 64. Štěpán. Rozhodčí: Ságl. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Plačkov: Kořenář – Němec, Jančička, Trtík, Ehrlich, Kašpar (65. Klap), Vrána, Kubů, Kratochvíl, Guzik (32. Štěpán), Vaňous. Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Maděra, Zápotočný, David, K. Mareš, J. Mareš (46. Karša), Jankůj (74. Vokřál), Strnad, Sýs (65. Dvořák).