Šestibodový weekend 2/2

24.09.2011 10:16

Úspěšný víkend fotbalistů Plačkova potvrdil i B tým, když v domácím prostředí porazil Kámen 2:1. Bylo to typické utkání Plačkovského béčka - spousta velkých šancí, ale strach o body až do závěrečného hvizdu. Už v 7. minutě vnesl klid na kopačky Sokolů Michal Vrána. Festival zahozených šancí korunovala neproměněná penalta - klasický exekutor Tomáš Huml odpočíval na lavičce, zodpovědnost na sebe tedy vzal Robert Brazil Vašíček a ... netrefil branku.

Druhý poločas nabídnul stejnou podívanou jako ten první - Plačkov převážně kontroloval hru a hlídal si jednobrankový náskok. V  62. minutě se střelou ze střední vzdálenosti prosadil Tomáš Klap. Pár minut poté se z rohu prosadili i hosté, ale vyrovnávací branku už vsítit nedokázali.

PLAČKOV B - KÁMEN 2:1

Góly: 7. M. Vrána, 62. vlastní – 68. T. Klap. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.