Rozloučení s autorem webu

24.02.2014 19:32

Tímto článkem, bych se chtěl na nějaký čas rozloučit a poděkovat všem příznivcům plačkovského fotbalu, funkcionářům, spoluhráčům, pořadatelům, trenérům, i dalším, se kterými jsem strávil krásné večery po zápasech i mimo hřiště. Děkuji tedy za spolupráci, získané zkušenosti, přátelské prostředí a krásné vzpomínky. Třeba na postup ze III. třídy, bitvy o záchranu i za poslední dva roky, kdy se válčilo o špičku Poutník ligy. Přenechávám plnou správu plačkovskývh fotbalových webových stránek Ondřeji Kubů (Kuzzel@) a přeji Plačkovu hodně úspěchů v boji o vysněný postup do 1.B  třídy Krajského přeboru Vysočiny. Moje cesta se teď soustřeďuje na boje o záchranu v Čejově, kam odcházím na půlroční hostování.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Zdeněk KRATOCHVÍL (Kráťa)

AUTOR WEBOVÝCH STRÁNEK TJ SOKOL PLAČKOV www.tjsokolplackov.webnode.cz

 

Zpět

Diskusní téma: Rozloučení s autorem webu

 • Datum: 26.02.2014 Vložil: Fan2

  Titulek: Kráťovi

  Souhlasím.Hodně štěstí a hlavně ať narazíš na lepší lidi než dosud v tomto týmu :)

  Odpovědět

 • Datum: 24.02.2014 Vložil: Kuzzel

  Titulek: ..

  Napsal jsi to parádně, člověk neznalý situace by skoro slzu uronil.. Bohužel fakt je ten, že jsi tyhle krásný slova nebyl schopen říct v kabině ani vedení klubu. Nikdo nevěděl, co se s tebou děje, neukázal jsi se na žádném tréninku a trénoval s Čejovem. Pokud by jsi přišel a sám řekl: Pánové, díky za těch pár sezón, který jsme společně odkopali, ale chci přestoupit (hostovat), protože s vámi hrát nechci/vy nechcete hrát se mnou/mám na víc/tady na to nemám/hraju málo/chci hrát víc/... , tak by to byl odchod se ctí a zdviženou hlavou. Takhle to nemá úroveň, ale napsal jsi to parádně.....

  Odpovědět

 • Datum: 26.02.2014 Vložil: fan

  Titulek: Re: ..

  Hrozný keci,opravdu!!!!!To tě to tak vzalo,že odchází?Nechápu,co hrotíš,když vám stejně celou dobu šlo o to,aby nehrál.Teď to máte a můžete být spokojený,ne?Vy hvězdy okresního přeboru :)))

  Odpovědět

 • Datum: 26.02.2014 Vložil: Kuzzel

  Titulek: Re: Re: ..

  Opravdu mě nevzalo, že odchází. Problém je ve stylu toho odchodu. Nehrotím vůbec nic a nevím, jak jsi přišel(-la) na to, že někomu šlo o to, aby nehrál?!
  Hvězdy budeme až po sezoně;)

  Odpovědět

 • Datum: 24.02.2014 Vložil: Fan

  Titulek: :)

  Tak ať se ti tam daří líp než zde :) a hlavně ať se tam máš LÍP jak zde :))

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode