Rozhovor s Martinem Němcem

02.02.2013 11:12

Kuzzel© kubu.ondrrej@gmail.com

 

Nedílná část plačkovské obrany, Martin Němec, má příkladnou docházku – absolvoval všechny tréninky. Pravý bek nám popsal zimní přípravu svého týmu i důvody, proč netrénují všichni hráči plačkovského mančaftu.

 

Martine, v dosavadním průběhu zimní přípravy jsi nevynechal jediný trénink, to je vskutku skvělá bilance, jak prozatím tréninkové dávky zvládáš?

Osobně bych uvítal i větší zátěž. Možná přidáním ještě jednoho tréninkového dne, aspoň do doby, než začnou přípravné zápasy.

Plačkov trénuje dvakrát týdně, můžeš nám popsat náplň tréninků?

Tréninková příprava je rozdělena na venkovní a vnitřní část.

Venkovní část tréninku je zaměřena na fyzickou kondici obsahující výběhy do přilehlého okolí v několika rozdílných délkových úsecích a rozdílných intenzitách běhu.

Vnitřní část je vymezena pro posilovací cviky. Hráči jsou rozděleny na dvě skupiny a v nich dále do dvojic. Jednotlivé dvojice se střídají po zhruba 30-ti vteřinových intervalech ve cvicích na jednotlivých stanovištích.

Kdo se stará o přípravu a vedení tréninkových jednotek?

O venkovní přípravu se stará dvojice Michal Kahoun a Milan Němec, kteří určují délku a intenzitu jednotlivých výběhů a sami se vzorně účastní jednotlivých cvičení.

Tréninkovou přípravu v hale vede dvojice Franta Havel a Tomáš Kořenář. Každý z nich vede jednotlivé skupiny v dílčích částech jednotlivých cviků.

Jak to vypadá s účastí na zimní přípravě? Mají všichni podobně ukázkovou docházku jako ty?

Tréninková účast je bohužel Achillovou patou celé zimní přípravy. Účast je opravdu malá, na dva týmy by se dalo mluvit i o žalostné účasti.   

Čím si myslíš, že je to způsobeno?

U některých hráčů je to dozajista způsobeno pracovními povinnostmi, u jiných zdravotními problémy, popřípadě rodinnou angažovaností. U zbytku to bohužel bude jednoduše nechutí, možná přímo odporem, k této části fotbalové sezóny.  

Je něco, co by jsi vzkázal hráčům, kteří se zatím do zimní přípravy nezapojili?

Každý se účastní dle svého uvážení a dělá to hlavně pro sebe.

 

Zpět

Diskusní téma: Rozhovor s Martinem Němcem

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode