Remíza s Humpoleckým dorostem

24.02.2014 19:13

Namísto nedělního svátečního oběda si náš A-tým střihl přátelské utkání s Humpoleckými mladíky. Nutno říci, že věkový průměr Humpoleckého dorostu, doplněného o řadu hráčů ze starších žáků, byl těsně kolem 16 let. Plačkov, který se nachází v plné fázi přípravy, se musel vypořádat s několika zraněními. Na lavičce marodů se nachází celá řada opor. Ve výčtu jmen bychom mohli jmenovat: Ehrlich Lukáš, Ehrlich Michal, Němec Martin, Slavík, Jančička, Trtík. Aby nebylo tolik špatných zpráv, blýsklo se i na lepší časy. Na pátečním tréninku se poprvé během zimní přípravy objevila dvojice Kašpar - Vrána T. A na hostování či přestup přichází do Plačkova zkušený Humpolecký stoper Tomáš Keller, který před pár lety pravidelně nastupoval za Humpolecký A-tým. Trenér Hájek proto poslal na trávník následující sestavu:

Kořenář - Mottl, Tesař, Keller, Eremka - Vrána T., Kalivoda, Hájek R., Eremka - Guzik, Zemek. Střídající: Kašpar

Během prvního poločasu se týmy navzájem lehce otrkávaly. Dorostenci z Humpolce působili mnohem fotbalovějším dojmem a občasně Plačkov přehrávali na plné čáře. Jednoduché přechody přes středovou řadu Plačkova trenéra Hájka nějak netrápily. Ztráty míče při přechodu do útočné fáze už ano. Hned z jednoho takového kolapsu záložní řady dorostenci údeřili a domácí tedy vedli 1:0. Do druhé půle trenér Hájek poslal doposud mávajícího Kašpara na levého beka a Eremku posunul na okraj zálohy. Guzik si odpracoval poločas a vydal se domů. Po změně stran Plačkov na malý moment humpolecké mladíky zatlačil. Z jedné takové akce neakce skóroval nejmladší hráč Plačkova "Címa", 1:1. Ten se po nepovedeném odkopu dorostenců nejlépe zorientoval ve vápně a poslal míč k tyči. Dorostenci si vypracovali řadu slibných šancí, ale přetavit je ve vítěznou branku nedokázali. Proti byl i zkušený plačkovský brankář Kořenář a nebo špatná mířidla mladých Humpoláků, kteří asi dvakrát netrefili odkrytou branku a jeden pokus o přelobování gólmana skončil na horní síti. Utkání tedy skončilo spravedlivou remízou 1:1 (1:0).

Dorost Humpolec - Plačkov "A" 1:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Milan

Zpět

Diskusní téma: Remíza s Humpoleckým dorostem

• Datum: 24.02.2014 Vložil: Kuzzel

Titulek: ..

Eremka nastoupil v základní sestavě v obraně i v útoku? Natrénováno má, ale tohle by asi nedal... :D