Pýcha předchází pád...

28.05.2013 22:20

Kuzzel©

 

  Po dvouzápasové sérii vysokých vítězství a kvalitní předvedené hry Sokol Plačkov shořel jako raketoplán Columbia. Poslední Senožaty vypráskali zdecimované Plačkováky 4:1.

  Utkání se pro hosty začínalo vyvíjet nedobře už na Stromovce. Klasické shromaždiště hráčů většiny týmů z okolí Humpolce při výjezdech k venkovním zápasům okupovalo hodinu před výkopem deset bojeschopných figur. Rozsáhlá marodka, pracovní povinnosti a nepochopitelná absence Honzy Kašpara nevěstily pro plačkovské barvy nic dobrého.

  V Senožatech měli trenéři Havel s Kratochvílem poměrně snadnou práci, z konečného počtu dvanácti hráčů se jim podařila sestavit tato základní sestava: Kořenář – Němec Martin, Tesař, Kotlík, Svatoš Zdeněk – Slavík, Ehrlich, Vrána Michal, Kubů – Kratochvíl a Guzik. Připraven do hry byl navrátilec z Turecka, Pavel Xavi Svatoš.

  Už od prvních minut bylo zřejmé, že Plačkováky rozhodně nečeká snadná práce. Hned ve čtvrté minutě je o tom přesvědčil Cibula, jehož projektil z 25-ti metrů skončil za překvapeným Kořenářem. Za hosty mohl odpovědět Vrána, jeho střelu však dobře chytající Jankůj vykryl. První půle byla víceméně v režii Senožat, což vyplývalo především z jejich nadšení a většího důrazu. Plačkov jako by snad ani nechtěl vyhrát. V pohodě hrající domácí přidali další dvě branky a Plačkovští byli zralí na ručník. Jiskřičku naděje se podařilo vykřesat Guzikovi, který po faulu na svou osobu proměnil s pomocí tyče penaltu a zkorigoval na 3:1 z pohledu domácích. Co to však bylo platné, když Senožaty okamžitě odpověděli a opět se dostali do pohodlného tříbrankového vedení. Do kabin odcházeli překvapení domácí a zklamaní hosté za stavu 4:1.

  Druhá půle nabídla úplně jiný fotbal, na hřišti bylo pouze jedno družstvo. Plačkováci se od prvních minut do svého soupeře zakousli a až do závěrečného hvizdu nepovolili. Na branku Senožat se řítil útok za útokem, šance střídala šanci. Bohužel bez kýženého gólového efektu. Své šance spálili Kratochvíl, Guzik, Slavík, Vrána, Ehrlich, Kubů i Kotlík. Domácí se v druhé části hry dostali do jediné možnosti zvýšit svůj už tak luxusní náskok. Milan Němec, vystřídavší zraněného Kořenáře, však včasným výběhem odmítnul nelichotivého bůra.

 

 

Senožaty - Plačkov A 4:1

  • Branky: 7. a 40. Cibula, 12. a 30. M. Večeřa (první PK) – 25. Guzik (PK)
  • Rozhodčí: Chvála
  • ŽK: 2:5
  • Diváci: 30
  • Poločas: 4:1
  • Sestava Plačkova: Kořenář (46. Němec Milan) – Němec Martin, Tesař, Kotlík, Svatoš Zdeněk – Slavík (87. Xavi), Ehrlich, Vrána Michal, Kubů – Kratochvíl, Guzik.

 

 

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode