První domácí výhra v jarní části

10.04.2014 19:59

Kuzzel© 

 

  V rámci šestnáctého kola přivítal Plačkov na svém hřišti soupeře z Červené Řečice. Čtvrtý tým podzimní části domácí Sokolíky příliš nepotrápil.

  Plačkovské fanoušky namlsala týden stará výhra nad klasickými rivaly z Čejova, i proto se na zápas přišla podívat velice slušná stovka diváků. Řečice v prvním jarním kole nenavázala na výborné výkony z podzimní části a doma odevzdala všechny body pelhřimovskému Maratonu.

  Trenér Hájek měl při skládání základní jedenáctky situaci značně zjednodušenou – hodinu před zápasem seděla v kabině stejná třináctka fotbalistů jako v Čejově (chyběl pouze náhradní gólman Milan Němec). Vítězná sestava se nemění, tak tedy: Tomáš Kořenář – Martin Němec, Radek Tesař, Tomáš Keller, Franta Mottl – Lukáš Palán, Roman Hájek, Jirka Kalivoda, Ondra Kubů – Rosťa Štěpán, Martin Guzik. Šimon Eremka a Renda Zemek do hry zasáhli v průběhu druhého poločasu.

  Podobně jako před týdnem měli Plačkováci raketový start do utkání. Rosťa Štěpán, specialista na branky v úvodu utkání, se prosadil už osmé minutě, kdy zakončoval velice povedenou souhru s Jirkou Kalivodou. Neuběhlo ani deset minut a hosté prohrávali už o dva góly. Martin Němec z pozice pravého beka zatáhnul míč a přesným centrem našel hlavu snad nejhoršího hlavičkáře na hřišti – Ondra Kubů se však šance nezalekl a podruhé rozradostnil domácí příznivce.

  Plačkov měl utkání pevně pod kontrolou, což psychicky neunesl hostující záložník Červenka, který brutálním skluzem sestřelil Tomáše Kellera. Červenka nezůstal svému příjmení nic dlužen a po odehrání necelé půlhodinky se pakoval do sprch. Vyloučení domácím paradoxně spíše uškodilo. Plačkováci, vědomy si dvoubrankového náskoku a převahy jednoho muže v poli, úplně přestali hrát. Naopak hosté, začali, především díky standartním situacím, pozvolna vystrkovat růžky.

  Druhá část utkání nabídla až příliš mnoho nepřesností a nedorozumění. Tradičně kritický plačkovský fanoušek si tedy (ne-)přišel na své. Domácím se příliš nedařila kombinace, sice si vypracovali několik šancí, ty však s přehledem neproměnili. Řečici se nedala upřít snaha, k úspěchu v podobě vstřelení branky však chyběl vykázaný hráč a hlavně větší míra fotbalovosti a kus štěstí.

  Definitivní podobu výsledku dal svou premiérovou brankou v plačkovském dresu Šimon Eremka. Plačkovský miláček dívek a žen Eros si zkušeně počíhal na přetažený roh Kalivody a hlavou nedal hostujícímu gólmanovi sebemenší šanci. 

 

        Plačkov A – Červená Řečice 3:0

  • ·         Branky: 8. R. Štěpán, 17. O. Kubů, 80. Š. Eremka
  • ·         Poločas: 2:0
  • ·         ŽK: 0:2
  • ·         ČK: 0:1 (24. Červenka)
  • ·         Rozhodčí: Šenigl, Čepl
  • ·         Diváci: 100
  • ·         Sestava Plačkova: Kořenář – Martin Němec, Tesař, Keller, Mottl – Palán, Hájek, Kalivoda, Kubů – R. Štěpán (65. Zemek), Guzik (75. Eremka)

Zpět

Diskusní téma: První jarní vyhrání

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode