Prohra ve Vyskytné

02.05.2013 18:04

TJ Sokol Plačkov vyrazil na steč k velmi nepříjemnému rivalovi z Vyskytné. Na takřka naprosto nezpůsobilém terénu se odehrála doslova fotbalová bitva. Domácí, kteří jsou zvyklí na svou "nakloněnou rovinu" fotbalovostí nehýřili. Do vedení se hned v první minutě hry dostal Plačkov, když Kratochvíl využil zaváhání domácího stopera a skluzem dopravil míč do brány. Tentýž hráč připravil gólovou šanci pro Guzika, který však svou slabší pravou nohou míč za záda Drahného nedostal. I přes poměrně slušný tlak Plačkov další branku vstřelit nedokázal. Před poločasem se do pokutového území vydal stoper Fíla, který po rohovém kopu hlavou sroval skóre na 1:1.

Po příchodu z kabin se začala do šancí dostávat Vyskytná. Svým antifotbalem a větší agresivitou pomalu získávala stěd hřiště a když k tomu přidáme jejich dlouhé balony za naši obranu znamenalo to postupnou eliminaci naší obrany. Po čtvrt hodině hry druhé půle se dostala Vyskytná do vedení. Poté přišlo vcelku nešťastné střídání, kdy musel odejít kvůli zranění ze hřiště Kašpar. Jeho nástupce Pavel Svatoš si počínal lehce neopatrně v souboji s veteránem Hlobněm a vykoledoval PK pro domácí. Vyskytná ve druhé půli údeřila hned 4x a debakl Plačkova byl na světě. A to se ještě v závěru nechal vyloučit hostující záložník Vašíček, který vyfasoval od DK OFS Pelhřimov stop na 4 soutěžní utkání nepodmíněně. Plačkov dohrávku nezvládl.

Vyskytná A - Plačkov A 5:1 (1:1)

Branka Plačkova: 1' Kratochvíl

Sestava Plačkova: Kořenář - Němec, Tesař (C), Svoboda, Kašpar (76' Svatoš)- Slavík, Vašíček, Ehrlich, Kubů - Kratochvíl, Guzik

Autor: Kráťa