Příprava: Humpolec B - Plačkov 2:1 (1:1)

12.03.2014 19:41

Kuzzel©

 

  Sokol Plačkov čekala v krásném počasí nedělního odpoledne výzva z největších - přímá konfrontace s rezervou ambiciózního Humpolce. Všeobecně se očekávalo, vzhledem k finiši zimní přípravy, že Plačkováci nastoupí v takřka ideální sestavě. Bohužel se tak nestalo. Rozčarovaný trenér Hájek se díky omluvenkám a nepochopitelnému přístupu dalších plejerů musel spokojit s pouhou desítkou hráčů, které rozmístil do následující sestavy: Kořenář - Martin Němec, Tesař, R. Štěpán, Mottl - Eremka, Hájek, Kalivoda, Kubů - Milan Němec.

  Plačkováci tedy nastoupili v deseti, humpolecké béčko postavilo kompletní jedenáctku hráčů. Utkání mělo od úvodního hvizdu jasný průběh - oslabení Sokolíci se bránili fotbalovějšímu Humpolci a pouze ojediněle "zkusili" zaútočit. První branka přišla v 20. minutě - nedorozumění plačkovské obrany využili po celý zápas lepší domácí a zaslouženě se ujali vedení 1:0. O několik minut později se k ojedinělému brejku dostali hosté - aktivní Martin Němec posunul míč na levé křídlo, kde se v náběhu objevil Ondra Kubů, jehož střela na bližší tyč srovnala skóre. Zbytek poločasu plačkovští ubránili milosrdnou remízu.

  Druhá půle nabídla podobný obrázek, jako poločas první - Humpolec byl mnohem aktivnější, unavení hosté se pouze výjimečně dostávali s míčem na kopačkách na útočnou polovinu. Z trvalého tlaku vytěžili domácí pouze jednu branku, když se pár minut před koncem, po chybě plačkovské levé strany, prosadil domácí záložník.

 

  Pár slov díků na konec:

  Díky Kašpi, že jsi sliboval účast na zápase a nedostavil se.

  Díky Pavlíku a Honzo, že jste na zápas dorazili a koukali se, jak hrajeme v deseti lidech. Díky moc!

  

Zpět

Diskusní téma: Příprava: Humpolec B - Plačkov 2:1 (1:1)

 • Datum: 19.03.2014 Vložil: AB

  Titulek: ...

  Já vám dám, že se trefil pár minut před koncem záložník :-D

  Odpovědět

 • Datum: 14.03.2014 Vložil: Jenda

  Titulek: Re:

  Kuzelko,na fotbal jsem dorazil ve dvacáté minutě a určitě jsou důležitější hráči než já a Pavlik,kteří měli dorazit a hrát!!!! A máte telefony, stačilo zavolat a né tady někomu děkovat!!!

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode