Plačkov A - preview 6. kola

14.09.2012 16:15

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

 

    PLAČKOV - BOŽEJOV

  V šestém kole přivítá Sokol Plačkov na svém hřišti nevyzpytatelného soupeře z Božejova. Už pohled na tabulku napovídá, že přijede soupeř nemalých kvalit - Božejov se aktuálně nachází na velice slušné páté příčce. Při bližším pátrání však zjistíme, že božejovští fotbalisté ještě nenarazili na "silnější" mančaft, posuďte sami:

  • 1. kolo: Božejov - Č. Řečice 2:0
  • 2. kolo: Ústrašín - Božejov 2:1
  • 3. kolo: Božejov - Počátky 6:2
  • 4. kolo: Senožaty - Božejov 3:3
  • 5. kolo: Božejov - Kamenice B 2:2

  Z toho výčtu dále jasně vyplývá, že Božejov ze zápasů na hřištích soupeře (zatím) mnoho bodů nepřivezl - konkrétně jediný za remízu v Senožatech. Dále je jasně patrné, že zápasy toho mužstva jsou gólově bohaté - 4,6 branky na zápas. Celkové skóre Božejova - 14:9.

 

  Naproti tomu Sokolíci z Plačkova zůstávají za očekáváním. Průběžné deváté místo nemůže náročné plačkovské diváky uspokojit. Malou útěchou může být fakt, že tři z našich dosavadních pěti soupěřů se pohybují na prvním (Jiřice), druhém (Žirov) a čtvrtém místě (Obrataň). Papírově slabší soupeře (Čejov a Vyskytná) jsme bez výraznějších problémů porazili.

  Velkým oslabením bude absence Ládi Jančičky, který byl v minulém zápase absolutně neprávem vyloučen. Ohrožen je i start několika dalších členů základní sestavy, na vině jsou pracovní povinnosti.

  Comeback by však mohl prožít skvělý kanonýr Karel Vaňous, který po vleklých zdravotních problémech přislíbil účast na předzápasovém tréninku. V případě, že jeho tělo fyzickou zátěž snese, mají se božejovští obránci na co těšit.

 

  Zápas bude řídit rozhočí Tomáš Podoba, výkop je naplánová na 15:30.

  Neváhejte a přijďte fandit!!!

    

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode