Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

POSLEDNÍ ZÁPAS

26.02.2011 22:04

Příprava našeho týmu je v plném proudu. V posledním přátelském utkání (hráno 19.2.2011) změřil Sokol Plačkov síly s třetitřídním Sokolem Čejov. Utkání se hrálo za zimního nečasu, kdy mrazivé minusové teploty a občasné sněžení znemožňovali kombinační hru oběma týmům. Hosté se ujali jako první vedení. Po ukázkové akci, která skončila faulem na Kašpara vyrovnal nechytatelnou střelou z trestného kopu M. Guzik. Ten následně přidal další dva góly a završil tak hattrick. Hosté do poločasu ještě snížili a poločasový výsledek 4:2 stanovil překrásným gólem kapitán týmu T. Vrána, který překvapil čejovského Kubáta v bráně nechytatelným padáčkem přes celou šíři velkého vápna až k zadní tyči branky. Po poločase vystřídal Martin Guzik a uvolnil místo Pavlu Svatošovi, který se trenérům odměnil gólem, který se nakonec ukázal jako vítězný. Čejovští dokázali v úvodu druhého poločasu po našich chybách vyrovnat, ale P. Svatoš nekompromisní střelou z malého vápna nedal Kubátovi šanci. V závěru utkání, po pohledné akci T. Vrány, stanovil na konečných 6:4 pro Plačkov Kratochvíl.

Sokol Plačkov - Sokol Čejov 6:4 (4:2)

Góly Plačkova: Guzík 3, Vrána T., Svatoš, Kratochvíl