Plačkovský web šlape!

13.09.2012 16:31

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

 

  Webové stránky Sokolu Plačkov (zatím!) fungují v této sezoně skoro na jedničku. V určité míře se nám daří vytvářet a dále se dělit o reporty z utkání obou týmů. Pevně doufáme, že každý návštěvník je alespoň částečně spokojen. Samozřejmě víme, že je mnoho co zlepšovat - o tom níže. Je třeba si však uvědomit fakt, že týmy, které hrají srovnatelné soutěže, buď vůbec žádné webovky nemají, případně je takřka neaktualizují. Velice světlou výjimkou je Hořepník, který má své stránky na velice vysoké úrovni, čemuž také odpovídá vysoká sledovanost.

  Slušná návštěvnost i odezva na naše pages nás samozřejmě velice těší a vlastně i zavazuje k pokračování v započatém díle. Reporty ze zápasů samozřejmě budou i nadále pokračovat, zde snad ani není důvod ke změnám. Co by naopak šlo razantně vylepšit, to je fotogalerie, která je v současné době ostudou celého projektu. V dalších dnech a týdnech tedy začnou přibývat fotky jak staršího data, tak i momentky z čerstvě odehraných zápasů.

  Návštěvníky by určitě potěšil i nějaký ten rozhovor. Nejpovolanější osobou pro poskytování rozhovorů je bezesporu trenér, proto pokud bude alespoň jeden z plačkovských koučů povolný, příští týden se zde objeví pozápasový rozhovor s bossem týmu.

  Dále jsou v plánu také profily jednotlivých hráčů. Víte například, kde všude hrál Martin Guzik? Jakou muziku poslouchá Zdeněk Kratochvíl? Jaký typ žen je nejbližší  Honzovi Kašparovi? Vše se dozvíte v průběhu následujících měsíců...

 

  Pokud by měl kdokoliv z hráčů nebo fanoušků chuť spolupracovat na tvorbě webu, nechť se určitě ozve!

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode