Plačkov vkročil do sezóny pravou kopačkou

13.08.2014 09:13

Kuzzel©

 

 

  Hned první kolo Poutník ligy svedlo ke vzájemnému souboji dva z úzkého okruhu favoritů na vítězství v celé soutěži. Plačkov utkání v Počátkách skvěle rozehrál, nakonec se však musel o tři body strachovat.

  Oba týmy mají ty nejvyšší ambice, což ostatně veřejně potvrdili i oba lodivodi (viz. pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/favorite-zacinaji-pismenem-p-cernym-konem-bude-obratan-pe14.html). Duel Počátek s Plačkovem proto představoval jasný tahák úvodního kola druhé třídy.

  Jiří Hájek, velezkušený trenér hostů, měl k dispozici obě letní posily - Honzu Trechu i Standu Havla, do kádru navíc přibyl i Tomáš Vrána. Kvůli zranění chyběl Lukáš Ehrlich, dopředu se omlouval také Lukáš Palán. K zápasu neodcestovali ani Šimon Eremka a René Zemek, kteří se týmově už přes týden neukázali na tréninku, nezavolali...

  Plačkov vyběhnul na perfektně připravené hřiště v této základní sestavě: Tom Kořenář - Martin Němec, Radek Tesař, Tom Keller, Luděk Tománek - Tom Vrána, Roman Hájek, Jirka Kalivoda, Ondra Kubů - Rosťa Štěpán, Honza Trecha. Na lavičce zůstali připraveni: Frenk Mottl, Jirka Slavík a Standa Havel. 

  Stejně jako v mnoha zápasech předešlého ročníku, tak i v tomto utkání měl Plačkov výborný nástup. V sedmé minutě Jirka Kalivoda ideálně vysunul levého záložníka a Kubů střelou na zadní tyč otevřel skóre. O pět minut později udeřilo i z pravé strany - Honza Trecha si pohrál s jedním z obránců a naservíroval balón před domácí bránu, kde Rosťa Štěpán bez problémů zvyšoval na rozdíl dvou branek. Povedenou první půlhodinku uzavřel opět Kubů, jehož zpětnou přihrávkou našel Martin Němec.

  Tříbrankové vedení Plačkováky zlehka ukolébalo. Domácí Měkuta deset minut před koncem poločasu jasně ukázal, že Počátky rozhodně nerezignovali a s nedobře se vyvíjejícím zápasem se pokusí něco udělat.

  Druhá půle vypadala naprosto jinak, než dějství první. Plačkovští naprosto nepochopitelně zcela přestali hrát a představovali pouhý stín toho sebevědomého, dobře kombinujícího a hlavně nebezpečného mužstva z prvního poločasu. Domácím naopak narostla křídla, což ještě umocnil Kocourkův gól z přímého kopu. Nabuzení Spartakové v tu chvíli zcela ovládli hřiště a vytvářeli si šanci za šancí, hostující obrana však s velkou porcí štěstí a zásluhou výborného Kořenáře nakonec již nekapitulovala.

  Poté, co Plačkováci přežili silnou dvacetiminutovku domácích, se hra začala opět vyrovnávat. Jistotu bodového importu zpečetil skvostným lobem novic v plačkovské sestavě Honza Trecha.

 

Počátky - Plačkov 2:4

  • Branky: 34. Měkuta, 53. Kocourek - 7. Kubů, 12. Štěpán, 29. Kubů, 79. Trecha
  • Poločas: 1:3
  • ŽK: 2:0
  • Rozhodčí: Poul
  • Diváci: 50
  • Sestava Plačkova: Tom Kořenář - Martin Němec, Radek Tesař, Tom Keller, Luděk Tománek - Tom Vrána (66. Frenk Mottl), Roman Hájek, Jirka Kalivoda, Ondra Kubů - Rosťa Štěpán, Honza Trecha (89. Jirka Slavík).

 

  

Zpět

Diskusní téma: Plačkov vkročil do sezóny pravou kopačkou

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode