Plačkov v plné přípravě

26.03.2012 15:46

23. 3. 2012

Čejov - Plačkov 5:1 (2:1)

V pátek se náš rezervní tým střetl v přátelském utkání s Čejovem. Opět nám zápas příliš nevyšel. I když jsme se dostali po půlhodině hry do vedení zásluhou Kratochvíla, tak jsme utkání nezvládli. Navíc střelec jediného gólu Plačkova musel po 40 minutách střídat pro tržné zranění obočí. Čejov do druhé půle nasadil několik hráčů A-týmu a zápas naprosto ovládl. Potěšující zpráva je, že si v utkání odbyl premiéru levý záložník Ondřej Kubů, který se vrací pomali po zranění a jeho přítomnost na hřišti byla patrná. Byl to právě on, kdo přihrál na gól.

24. 3. 2012

Lipnice n. S. - Plačkov 1:2 (0:0)

V sobotu náš A-tým odehrál přátelské utkání na Lipnici. Utkání se hrálo ve velice svižném tempu. První velkou šanci měl kapitán T. Vrána, který trefil tyč. Domácí zahrozili z několika nakopávaných balonů, ale gólově se prosadit nedokázali, přes výborně hrající obranu Plačkova. V té musel zaskočit výborně hrající Kašpar na levém kraji obrany. Stopera Jančičku nahradil jeho kolega z Humpolce, Radek Tesař. Branky začali padat až ve druhém poločase. Kratochvíl se Zbyňkěm Štěpánem napadali rozehrávku domácích a ti zazmatkovali. Míč se dostal ke Guzikovi a ten si na vápně poradil hned s trojicí domácích obránců a křižně vstřelil vedoucí branku. O několik minut později zahraval Guzik rohový kop. Domácí úplně zapomněli na Kratochvíla, který náběhem z velkého vápna ideálně trefil centr Guzika hlavou a dostal Plačkov do dvougólového vedení. Domácí pak už jen snížili na 1:2. Zápas byl o to zajímavější, že právě trenér Kratochvíl začínal s fotbalem právě na Lipnici a k utkání se dostavilo přes 100 lidí.