Plačkov přejel Žirovnici

13.06.2013 19:33

Na plačkovský krásně střižený stadion zavítala rezerva krajské Žirovnice. Hosté se před utkáním velice aktivně rozcvičovali, zatímco domácí měli problémy se složením základní jedenáctky. Ještě 10 minut před výkopem to vypadalo, že Plačkov nastoupí o deseti. Náhle se přiřítil červený vůz a vystoupil Pavel "Xavi" Hernandéz Svatoš, který doplnil sestavu. Nutno říci, že celkově domácím chybělo kvůli zranění či pracovním povinnostem hned několik hráčů: Mottl, Kratochvíl, Jančička. Kořenář (Goliáš) - zranění. Guzík - pracovní povinnosti, Kašpar - oslava mládí. Trenér Kratochvíl dal tedy dohromady následující sestavu:

V bráně nastoupil zaskakující a plně hodnotný brankář Milan Němec, před ním zprava: Němec Martin, Tesař, Kotlík, Kubů - Vrána Michal, Kalivoda, Ehrlich, Slavík a do útočné dvojice se postavili Svatoš Pavel a Vašíček.

Utkání začali lépe domácí. Po závaru před brankou odcentroval Kalivoda a jeho centr si celkem nešťastně srazil hostující brankář nohou do brány. Za stavu 1:0 se blýskl i domácí brankář Němec, který výborným zákrokem zasáhl proti hostujícímu útočníkovi. Po 20 minutách se po výborné akci prosadil v poslední době excelentně hrající Lukáš Ehrlich, který je často srovnáván s Wesleym Snaijderem. Po několika minutách přidal druhý zásah právě Ehrlich a domácí vedli již 3:0. Hosté do poločasu jen korigovali na 3:1.

Po změně stran nahradil v poli Kalivodu, který musel odstoupit z pracovních důvodů, Václav Krejčí. Opět se hrál hodně útočný fotbal ze strany Plačkova. Rezerva Žirovnice se bránila zuby nehty.  V 71. minutě rozhodčí odpískal nedovolený zákrok asi 5 metrů za hranicí velkého vápna. Situace si vyžadovala Martina Guzika. Ten však na hřišti nebyl. Diváci proto vehementně začali skandovat "Ondra Kužel, Ondra Key, Ondra Kubů". Nejednalo se o tři různé hráče, ale o jednoho bravurního zahravače trestných kopů. V nepřítomnosti Guzika pro trenéra Kratochvíla jasná volba. Ondra Kužel ladným krokem z pozice levého beka přešel hřiště. Postavil se k míči. Jedním okem zkontroloval postavení zdi i gólmana a krásným trestným kopem navýšil skóre již na 4:1. Míč ani nedolétl do sítě a Kubů se otočil a roztáhl ruce oslavujíc branku. O sedm minut později se hosté ve vápně dopustili nedovoleného zákroku na Lukáše Ehrlicha a tentokrát přes celé hřiště běžel brankář Němec, který je známý zahráváním pokutových kopů. Někteří mu v Plačkově přezdívají Chilavert (legendární paraguayský brankář, který zahrával trestné kopy). Brankář Němec obdržel pokutový kop jako dárek k narozeninám od trenéra Kratochvíla. Němec s přehledem proměnil a euforie vypukla. V Plačkově se oslavovalo vítězství 5:1 nad velmi zvučným soupeřem.

Sokol Plačkov A - Žirovnice B 5:1 (3:1)

Góly: 2. Kalivoda, 21. a 24. Ehrlich, 71. Kubů, 78. Milan Němec (PK) – 32. J. Doležal. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 4:6. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Plačkov: Milan Němec – Kubů, Tesař, Kotlík, Martin Němec, Kalivoda (46. Krejčí), Pavel Svatoš, Vašíček, Vrána, Ehrlich, Slavík. Žirovnice B: Sosnovec – V. Musil, P. Doležal, Ištok, Svoboda, Metlička (82. Kadlec), Žižka, Veith, O. Doležal, J. Doležal, Z. Musil. 

Autor: Kráťa

 

Zpět

Diskusní téma: Plačkov přejel Žirovnici

 • Datum: 14.06.2013 Vložil: Kráťa

  Titulek: simulující hráči Žirovnice

  Pravda, rozhdoční jim to simulování sežral i s naviákem a jako předkrm si dal časopis udice. Několikrát jim ten trestňák písknul, ale nakonec vše dobře dopadlo pro Plačkov...

  Odpovědět

 • Datum: 14.06.2013 Vložil: Fan

  Titulek: Re: simulující hráči Žirovnice

  Jak jinak...Stejnak z toho všeho dali jen jeden gól..

  Odpovědět

 • Datum: 14.06.2013 Vložil: Lala..

  Titulek: Re: simulující hráči Žirovnice

  :D Vtipná kaše co?Škoda že si nehrál,by tam bylo ještě víc gólů... :))

  Odpovědět

 • Datum: 13.06.2013 Vložil: Fan

  Titulek: rozhodčí

  Jen by mě zajímalo co tam vyváděl ten rozhodčí,penalty nepískal a samozřejmě simulující hráči Žirovnice...Podle mě jste si i na tohle všechno vedli opravdu bravurně :)))

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode