Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

Plačkov postoupil přes první kolo poháru OFS

09.08.2011 14:19

První zápas pod novou trenérskou dvojicí odehrál Sokol Plačkov. Trenéři Kratochvíl - Havel pojali zápas zodpovědně a i se sestavou, která připomínala tu, se kterou Plačkov dominoval před třemi lety ve třetí třídě zvítězil nad V. Chyškou.

PLAČKOV – V. CHYŠKA 2:2, PEN. 4:3
 Domácí měli dlouho navrch, avšak z mnoha šancí se jim podařilo proměnit jen dvě. Za hosty snížil Drs a o tři minuty později vyrovnal z penalty Mařinec. Zápas tak dospěl do penaltového rozstřelu, který ve prospěch našeho týmu rozhodl Kotlík.

Góly: 36. a 61. T. Vrána – 78. Drs, 81. Mařinec (PK). Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Plačkov: Havel (46. Milan Němec) - Martin Němec, Krejčí, Kotlík, Tománek, T. Vrána, M. Vrána, Kašpar (46. Klap), Kratochvíl, Guzik, Vaňous. Velká Chyška: Štamberk - Sojka, Radhouzský (61. Žilka), Mládek, Křížek (51. Drs), Mařinec, Hrubý, Lakomý, Zenáhlík, Střádal, Havlíček (12. Berka).