Plačkov - Petrovice 9:0 (5:0)

19.02.2013 17:34

Kuzzel© kubu.ondrrej@gmail.com

 

  Sokol Plačkov si po ostudné prohře se Speřicemi spravil chuť, v dalším přátelském utkání nadělil Petrovicím potupnou devítku.

  Druhý přípravný zápas nabídnul podobný scénář jako mač z minulého týdne. Na humpolecké umělé trávě se opět utkaly dva celky diametrálně odlišných kvalit, což ani nemohlo skončit jinak než debaklem. Z vysokého vítězství se zcela po právu radovali fotbalisté Plačkova.

  Hrozivý výsledek mohl nabýt ještě hrůzostrašnější podoby, plačkovští  střelci však celou řadu svých velice slibných  příležitostí lehkomyslně zahodili. Proti  odevzdanému soupeři se poslední třetina utkání dohrávala víceméně z povinnosti a většina domácích hráčů nehrála na sto procent.

  Vysoké vítězství rozhodně nelze přeceňovat, je na místě poukázat na postavení soupeře z Petrovic. Vždyť se jedná o šestý tým třetí třídy! Petrovičtí odehráli teprve své první letošní utkání a určitá nerozehranost rozhodně byla také znát. Pokud by ovšem Folejtarovi chlapci předváděli podobně bezkrevný výkon i v mistrovských zápasech, následoval by propad tabulkou.

 

  Velice špatná zpráva přišla z havlíčkobrodské nemocnice... Utkání s Petrovicemi nedohrál plačkovský elitní střelec posledních měsíců Franta Mottl - zarputilý bojovník ve své typické snaze získat míč skončil po jednom z mnoho soubojů na promrzlém trávníku. Konečná diagnóza je více než krutá - natržená achilovka... V následujících hodinách se Frenk v Havlíčkově Brodě podrobí operaci. Drž se, MALEJ!

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Plačkov - Petrovice 9:0 (5:0)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode