Plačkov - Jiřice 2:4 (1:2)

19.03.2014 19:44

Kuzzel©

Definitivní tečku za zimní přípravou na umělé trávě v Humpolci dopsali plačkovští fotbalisté v rámci přípravného utkání s týmem Jiřic. Soupeř, s nímž jsme se dlouhá léta utkávali v rámci OP, v současné době úspěšně válčí v B-třídě, což bylo na hřišti patrné na první pohled. Trenér Hájek opět nemohl počítat se všemi svými muži - z různých důvodů do utkání nezasáhli: Láďa Jančička, Pavel Trtík, Michal Ehrlich, Tomáš Keller, Jirka Slavík, Jirka Kalivoda, Lukáš Ehrlich a Martin Guzik.

Utkání nabídlo podobný obraz hry jako zápas s Humpoleckou rezervou - Jiřice byli rychlejší, důraznější a celkově fotbalovější. Po zásluze se ujali poločasového vedení 2:1, když za Plačkov vyrovnával pěkným gólem hlavou Roman Hájek.

Nastolený trend z první části se přenesl i do poločasu druhého - Jiřice přidali další dvě branky, Plačkováci korigovali v samotném závěru zásluhou Kašpara.

Sestava Plačkova: Kořenář (Milan Němec) - Martin Němec, Tesař, Štěpán, Palán - Eremka, Hájek, T. Vrána, Kubů (Kašpar) - Mottl, Zemek (Schoula)