Plačkov A - preview 8. kola

27.09.2012 16:22

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

 

    PLAČKOV A - ÚSTRAŠÍN

  Situace v tabulce OP není pro plačkovské zdaleka ideální. Pouze sedm bodů dokázal Sokol ukořistit ve stejném počtu zápasů, což stačí na nelichotivou desátou příčku. Oproti minulému úspěšnému podzimu panuje v Plačkově neklid. Nic neřešící remíza v Červené Řečici (7. kolo) nás staví před nelehký úkol - nutnost stoprocentně bodovat v sobotním domácím utkání proti Ústrašínu.

  Nováček soutěže okupuje devátou příčku se ziskem devíti bodů, případná výhra v sobotním zápase by znamenala navýšení náskoku právě na Plačkov už na pět bodů. To nesmíme připustit. Ústrašín má v rámci okresního přeboru ojedinělou bilanci, považte sami:

  • 3 utkání doma - 3 výhry - 9 bodů - 7:1
  • 4 utkání venku - 4 prohry - 0 bodů - 4:22 (!!!)

  Pouze dodám, že strašidelné skóre z venkovních zápasů má na svědomí převážně utkání v Žirovnici, ta se zachovala jako krutý hostitel a Ústrašín rozstřílela 14:3. Zajímavostí je, že v dalších třech venkovních zápasech se ústrašínští střelci dokázali prosadit v jediném případě a to při korekci výsledku na 4:1 z pohledu Červené Řečice.

  Výbornou zprávou pro plačkovské je návrat Ládi Jančičky do základní sestavy. Zkušený stoper se vrací po nesmyslném dvouzápasovém trestu. Jak už to bývá, ruku v ruce s dobrou zprávou přichází i zpráva špatná - kapitán Tomáš Vrána nebude moci nastoupit z pracovních důvodů. Další změny v kádru nás všechny opět překvapí až v sobotu odpoledne.

  Utkání zahájí v sobotu v 15:30 rozhodčí Večeřa.

 

    

   

 

 

 

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode