Plačkov A - preview 7. kola

20.09.2012 17:19

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

 

        ČERVENÁ REČICE - PLAČKOV

  Po třech bezbodových zápasech (z toho dvou domácích) bychom konečně potřebovali bodovat, nejlépe naplno. Možnost budeme mít v rámci 7. kola, kdy zajíždíme do Červené Řečice. Případná další prohra by plačkovské zcela reálně zařadila do skupiny týmů hrajících o záchranu. Díky, nechci. Klasické klišé praví, že půjde o zápas, ve kterém se bude hrát o šest bodů. Něco na tom je, oba týmy jsou na tom totiž bodově stejně (mizerně).

  Červená Řečice, desátý celek minulé sezony, prozatím drží jedenáctou příčku se ziskem šesti bodů. Podobně jako Plačkov dokázala bodovat proti slabším týmům - domácí výhra nad Ústrašínem (3. kolo) a krádež všech bodů v Kamenici (6. kolo). První dvě kola se řečičtí postavili silnějším protivníkům (při pohledu na aktuální tabulku), výsledkem byly dvě prohry - v Božejově (1. kolo) a v Žirovnici (2. kolo). Povzbuzeni již zmiňovanou výhrou nad Ústrašínem prohráli ve 4. kole v Počátkách. V 5. kole Červená Řečice celý domácí zápas tlačila Senožaty, byla lepším týmem, ale nakonec opět prohrála. V 6. kole přišla konečně výhra, Kamenice doma neskórovala, řečičtí se trefili se hned dvakrát.

  Při pohledu na dosavadní výsledky je jasné, že proti nám nestojí neporazitelný mančaft. Po třech špatných zápasech máme jedinečnou možnost chytit se a začít zase bodovat. Počínaje tímto zápasem nás čeká série utkání s celky ze druhé poloviny tabulky - v příštím kole budeme hostit Ústrašín (12. místo), dále zajíždíme do Počátek (13. místo), přivítáme Senožaty (8. místo) a vyrazíme do Kamenice (9. místo). Podzimní část sezony budeme naopak končit brutálním trojzápasem - doma s Žirovnicí, na Maratonu a v rámci předehrávky, pokud počasí dovolí, přivítáme Žirov.

  K výsledkům Sokola Plačkov snad není třeba cokoliv dodávat. Desáté místo a zisk šesti bodů ze šesti zápasů mluví za vše...

  Stoprocentně si nekopne "zlý muž" Láďa Jančička, další absence jsou velkým otazníkem.

  Nedělní utkání začíná v 15:00, řídit ho bude Šimon Machač.

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode