Plačkov A - preview 10. kola

11.10.2012 17:28

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

 

  Plačkov jede na vítězné vlně, po domácí výhře s Ústrašínem a vybrakování Počátek se nám do cesty postaví poslední tým okresu, trápící se mančaft Senožat.

  Je to bída. Senožaty se v letošní sezóně neskutečně trápí. Průběžná poslední pozice se ziskem pouhých čtyř bodů snad ani nepotřebuje komentář. Naprostá střelecká nemohoucnost - 10 branek v devíti utkáních - je hlavním důvodem strašidelného umístění v tabulce. V šesti zápasech dokázali borci od Senožat vsítit pouze jeden gól, případně vůbec neskórovat. Střelecká impotence je patrná především ve venkovních zápasech:

  • 1. kolo --- Čejov - Senožaty 3:1
  • 3. kolo --- Obrataň - Senožaty 2:0
  • 5. kolo --- Červená Řečice - Senožaty 3:0 (kontumace)
  • 7. kolo --- Počátky - Senožaty 2:1
  • 8. kolo --- Žirovnice B - Senožaty 10:0 (!!!)

  Impozantní skóre 2:20 (samozřejmě s nulovým počtem bodů) z mačů na cizích hřištích pasuje Senožaty na ideálního soupeře při křtu...

  Současná forma je taktéž mizerná - poslední tři zápasy Senožaty nebodovali (prohra v Počátkách, debakl v Žirovnici a domácí ztráta s Kamenicí), přičemž se pouze jednou radovali ze vstřelené branky.

 

  Plačkovští jsou na tom právě naopak - z posledních třech utkání (z toho dva zápasy venku) dokázali vydolovat slušných sedm bodů. To je o bod více, než kolik jsme nasbírali za celých šest úvodních kol! Po tragické šňůře třech proher v řadě (4. - 6. kolo) tedy na plačkovský pažit opět začíná svítit slunko. Důležitá je i střelecká produktivita - ve zmiňovaných bodových zápasech se dokázali trefit prakticky všechna ofenzivní esa - Mr. Guzik, Zbyněk Štěpán, Zdenda Kratochvíl, Tom Vrána i Lukáš Ehrlich.

  Nadcházející zápas má jeden velký příběh. Po předlouhých letech plánování, slibování a následného nezměrného zklamání se plačkovští poprvé představí v nových dresech! Tolik toužebně očekávaná sada konečně přišla a v sobotu se dočká svého (všichni doufáme, že vítězného) křtu. 

  Do sestavy se po jednozápasové odmlce vrací Martin Guzik, stoprocentně připraven by měl být také Jirka Kalivoda (minulý týden v Počátkách odehrál druhý poločas). Počítat nemůžeme s pracovně vytíženým Lukášem Ehrlichem a malým velkým mužem Frankem Mottlem.

  Utkání začíná na hlavním plačkovském hřišti v sobotu v 15:00. Zápas bude rozhodovat sudí Svoboda.

 

 

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode