Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

O víkendu 6 bodů pro Plačkov

16.04.2012 18:02

Oba týmy Sokola Plačkov si poradili se svými soupeři. B-tým doma v sobotu zdolal Vyskytnou B a A-tým si přivezl tři body z Červené Řečice.

TJ Sokol Plačkov B - Vyskytná B 4:3 (4:1)

Domácí vstoupili do utkání velice dobře. Ve dvacáté minutě vedli už 4:0 po gólech Klapa, Tománka a dvou brankách Vrány Michala. Před koncem poločasu však hosté snížili povedenou střelou Kletečky. Ve druhém poločase Plačkov lehce zaváhal a Tománek si vstřelil nešťastně vlastní gól po rohovém kopu Vyskytné. Z dalšího rohu hosté snížili na rozdíl jediné branky. Na víc se však už nezmohli. Za domácí naopak mohl navýšit skóre střídající Zdeněk Svatoš, který však trefil dobře postaveného hostujícího brankáře.

Góly Plačkova: Klap, Tománek, Vrána M. 2x

Sestava Plačkova: Havel - Voda, Krejčí, Tománek, Svatoš "Xavi" Hernandéz - Kašpar (46' Prokop), Vašíček, Klap (C), Vrána M. - Slavík (78' Huml), Kotlík

Č. Řečice – TJ Sokol Plačkov 2:4 (1:2)
Hosté podali velice solidní výkon a už ve dvacáté minutě vedli po brankách Kratochvíla a Ehrlicha (PK) 0:2. Velice tvrdě hrající domácí tým mohl být potrestán do poločasu i vícekrát. Vrána trefil z jednoho trestného kopu břevno a jednou zasáhl domácí brankář. Šance však Plačkov nevyužil. Domácí tak do poločasu snížili na rozdíl jediné branky. Po poločase fauloval Jančička domácího hráče ve vápně a rozhodčí Šenigl správně nařídil pokutový kop. Domácí srovnali na 2:2. Plačkov však zápas nevzdal. Vytvořil soustavný tlak, který vyustil střelou Mottla, kterou golman domácích nešťastně vyrazil před dobíhajícího Kubů a ten se nemýlil. O pár minut později chyboval domácí brankář podruhé a namazal Kratochvílovi na druhý gól v utkání. I s trochou štěstí jsme v kombinované sestavě bez Guzika a Vaňouse dokázali přivézt tři body z venku.

Góly Plačkova: 2. Z. Kratochvíl, 16. Ehrlich (PK), 71. O. Kubů, 74. Z. Kratochvíl. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 5:1. Diváci: 40.

Sestavy: Č. Řečice: Jaroš – Popovič, Kysela, Plášil, Košťál, Dýnek, Bouz (60. Staněk), Chvalkovský, Nohejl, Obranec (85. Hovorka), Kubánek. Plačkov: Milan Němec – J. Kašpar, Jančička, Tesař, Martin Němec, Ehrlich, T. Vrána, O. Kubů, Kratochvíl, Štěpán, Mottl.