Palán Jiří, tel.: 775114444

Neúspěšný start "béčka"

06.09.2012 18:54

psal: Pošťák

Do nové sezony vkročila i plačkovská rezerva - hned ve svém prvním zápase vyjela hájit čest a slávu bíločerných barev do Hněvkovic. Jednalo se o klasické derby, zvlášť hněvkovičtí přistupují k zápasům s Plačkovem velmi prestižně.

Trenér Vrána, mající k dispozici i dva pendly z A mužstva, vyslal do zápasu následující základní sestavu: Milan Němec, Pavel Xavi Svatoš, Venda Krejča, Jirka Voda, Zdenda Svatoš, Tom Huml, Michal Vrána, Tom Klap, Pavel Kubů, Honza Kašpar, Jirka Slavík. Na lavičce byl připraven zasáhnout Zdeněk Kratochvíl a Michal Schoula.

Po úvodním oťukávání  bylo k vidění několik šancí na obou stranách, domácím dělal největší starosti rychlý Kašpar spolu s dobře technicky vybaveným Klapem. Plačkov si naopak musel dát pozor na vyhlášeného kanonýra Majdu Švece, kterého však dobře eliminoval Zdeněk Svatoš. Po půl hodině hry se najednou do brejku řítil Michal Vrána, situaci jeden na brankáře vyřešil velezkušeně - levou nohou přehodil padajícího Švandu a poslal plačkovské do vedení. Z toho se hostující bohužel neradovali příliš dlouho - za pět minut bylo srovnáno, o branku se postaral Dzhamuraff. Do poločasové přestávky se již neudálo nic podstatného, obě mužstva si tedy šla odpočinout za nerozhodného stavu 1:1.

Krátce po přestávce přiblížil Plačkov k vítězství Jirka Slavík, hosté však nesložili zbraně a dvěma slepenými góly v rozmezí v dvou minut utkání otočili. Nic platná nebyla snaha hostů o (alespoň) vyrovnání, tři body si připsali Hněvkovice.

HNĚVKOVICE - PLAČKOV B 3:2

Branky: 36. Dzhamuraff, 53. Švec, 54. Brázda – 32. M. Vrána, 50. Slavík

Rozhodčí: Poul

ŽK: 3:1

Diváci: 60

Poločas: 1:1

Ve třetím kole Plačkov na své půdě přivítá nováčka soutěže - mladý tým Čejova. Určitě nepůjde o jednoduché utkání, což dokazuje nejen nedávná vzájemná příprava obou celků (no comment), ale také poslední utkání, ve kterém Čejeni nadělili Častrovu rovný půltucet branek. Na sobotní odpoledne si tedy rozhodně nic neplánujte a přijďte podpořit plačkovské hochy! Zápas začíná v 16:00.