Nepovedený start B-týmu

24.04.2013 15:49

Kuzzel©

 

  Ze zimního spánku se jako poslední z fotbalových soutěží probrala také IV. třída. V úvodním utkání jarní části plačkovská rezerva neuspěla v Čejově.

  Na neskutečně hrbolaté, neposečené a celkově zanedbané hřiště, nastoupilo v obou jedenáctkách několik hráčů z prvních týmů. Je třeba podotknout, že s chutí hrající čejovští pendlové zcela zastínili unavené fotbalisty plačkovského ačka. Trenér Vrána, výjimečně neřešící problémy s nedostatkem figurek, vyslal na čejovské pole tuto sestavu: M. Němec - P. Svatoš, Krejčí, Voda, Kotlík - Kubů, M. Vrána, Klap, Prokop - Slavík, Kašpar.

  Čejovští začali náporem, od prvních minut diktovali tempo hry a hosty do vážnější šance nepustili (po celý zápas). Ofenzivní mánevry Plačkovských vzaly za své hned po několika minutách, kdy musel vystřídat společensky unavený Honza Kašpar. Na hřiště přišel Tomáš Huml, ale ani on čejovské obraně vrásky nepřidělal. V průběhu první půle odstoupil i lehce zraněný Ondra Kubů, na jeho místo naskočil Zdeněk Kratochvíl.

  Po celý první poločas si hosté vytvořili jedinou kloudnou akci ze hry - Huml však svou střelu nasměroval pouze doprostřed brány. Několik standartek ze zajímavých vzdáleností Plačkováci trestuhodně nevyužili. Čejov byl v prvním dějství o poznání aktivnější a vypracoval si i několik šancí, byť bez brankového efektu.

  Druhá pětačtyřicetiminutovka už góly přinesla. Dokonce dva. Oba dali čejovští. Pod první se podepsal kapitán Moravec, který se parádně trefil z přímého kopu. Pojistku přidal hlavou Kratochvíl, nejlepší hráč zápasu. Hosté neměly sil na vážnější ohrožení čejovské branky a zaslouženě prohráli. 

  

ČEJOV B - PLAČKOV B 2:0

Zpět

Diskusní téma: Nepovedený start B-týmu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode