Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

Na závěr remíza s Hořepníkem

27.06.2011 15:12

Fotbalisté TJ Sokol Plačkov "A" se zachránili v nejvyšší okresní soutěži. I když v posledním kole proti Hořepníku již měli domácí fotbalisté jistotu záchrany, tak neponechali nic náhodě a rozloučili se s letošním ročníkem Poutník ligy důstojnou remízou 3:3. Domácí hráli ve výrazně oslabené sestavě. Chyběli např.: Novák Miroslav, Trtík Pavel, Kratochvíl Zdeněk, Ehrlich Lukáš. Na lavičce zaskočili za hlavního trenéra Palána asistenti Kratochvíl a Vrána. Do A-týmu dostali během čtvrtečního tréninku pozvánku stoper Kotlík Michal a záložníci Slavík a Kašpar. Během prvního poločasu měli navrch hosté, kteří si také vypracovali jednobrankové vedení. Další nepříjemností bylo zranění Martina Guzika, který ještě do poločasu odstoupil z utkání. Ve druhém poločase jsme zabrali, ale úspěch slavili opět hosté. Jednoduše řečeno: My jsme hráli a oni dávali góly. Plačkovští však zbraně nesložili. Po překrásném centru navrátilce do sestavy F. Mottla na T. Vránu jsme snížili a tentýž hráč vykřesal ještě naději na zisk bodu. V 88. minutě se do míče z 30 metrů opřel Michal Kotlík a přesnou ránou vymetl všechny pavouky v bráně, kde marně plachtil vzduchem hostující brankář a stanovil tak skore zápasu na 3:3.

TJ Sokol Plačkov "A" - Hořepník 3:3

Sestava domácích: Havel - Mottl, Krejčí, Jančička, Němec - Kašpar, Kotlík, Vrána, Kubů - Guzik (Slavík), Vaňous