Na domácím turnaji druzí

30.07.2012 17:32

Na domácím turnaji v Plačkově se pořadatelský tým popral o trofej pouze se dvěma soupeři. Čtvrtý tým účast již v dřívější době odřekl. Zahajovací utkání padlo po losu na týmy Lipnice n. S. a Rozkoš tým (Chmelař). Utkání skončilo bez branek, a proto na řadu přišly penalty. V nich zvítězil Rozkoš tým 4:1. Ve druhém utkání se střetl Rozkoš tým s favorizovaným Plačkovem. Favorit svou roli potvrdil a zvítězil jasně 6:0 (6. R. Štěpán, 20. a 56. T. Vrána, 42. a 54. Ehrlich, 33. Kratochvíl). V rozhodujícím zápase se utkala Lipnice s Plačkovem. Domácí celý poločas dominovali. Již ve 3. minutě poslal Plačkov do vedení po pohledné akci Kratochvíl a ve 21. minutě zvýšil po výborné individuální akci Kalivoda (testovaný hráč z Humpolce). Plačkov si vytvořil i několik dalších šancí, ale nedokýzal je přetavit v branky. V 50. minutě snížil lipnický Časar a domácí následně až neskutečně zkolabovali. Lipnice otočila na 3:2 a turnaj vyhrála.