Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

Na Bernard Cupu 2. místo

28.02.2012 11:32

Tým TJ Sokol Plačkov prohrál ve finálovém utkání letošního Bernard Cupu s týmem Budíkova vysoko 8:4 (1:1). Plačkovští dokonce vedli podařenou akcí na jejímž konci stál dlouholetý kapitán Tomáš Vrána. Do poločasu ale Budíkov vyrovnal, když využil nepozornosti brankáře Kořenáře. Druhý poločas byl poněkud hektický. A to jak ze strany hráčů Budíkova, tak i po několika prapodivných rozhodnutích rozhodčího. Sečteno podtrženo. Plačkovští si to prohráli sami.

Trenéři Plačkova po turnaji nešetřili mužstvo. Vadilo jim, že jsme každé utkání v dosud probíhající zimní přípravě odehráli v jiné sestavě. Doposud jsme se ještě nesešli v sestavě, která by připomínala podzimní vítězné tažení. Hráčů je sice dost, ale nesehranost je na naší hře patrná. Na tréninky do haly chodila jedna skupina lidí a na výběh na ZŠ Hradskou zase jiná skupina. Podle slov trenéra Kratochvíla to takhle dále nejde. Uvidí se v neděli proti Čejovu - který pan Kratochvíl trénoval, když hrál Čejov ještě 1.B třídu.