Masakr "Béčka"

11.09.2012 19:03

psal: Pošťák

 

  Ani druhý zápas plačkovské rezervy v nové sezoně nepřinesl byť jen jediný bodík. Bohužel právě naopak - ambiciózní juniorka Čejova si udělala z Plačkova střelnici. Hosté se zastavili na pěti brankách, domácím se skórovat nepodařilo.

  Po smolné prohře v Hněvkovicích čekal na plačkovské béčko první zápas na domácí půdě. Soupeřem byl mladý tým Čejova, který si coby nováček soutěže nevede vůbec špatně. Výsledkem je průběžná třetí příčka v rámci čtvrté třídy. Na podobné umístění nemůže Plačkov ani pomýšlet, aktuálně totiž celý peloton týmů uzavírá bez zisku bodu a se strašidelným skóre 2:8. Jedinou útěchou může být fakt, že plačkovští zatím odehráli o jedno utkání méně než většina konkurentů (IV. třída má 9 účastníků).

  Náhodný kolemjdoucí si musel myslet, že Plačkov hraje proti dorostencům z vedlejší vesnice. Snad jediní, kdo v čejovském dresu zastupoval střední a (lehce) starší generaci, byli stoper Igor Moravec a gólman. Jinak se na hřisti pohybovalo devět povětšinou hodně rychlých a technicky slušně vybavených mládenců. Plačkov měl sestavu víceméně klasickou - nechyběl Milan Němec, Venda Krejča, Jirka Voda, Michal Vrána, Tom Klap ani další standartní plejeři v čele s legendárním Pavlem Xaviii Svatošem.

  První poločas Plačkov ještě statečně odolával četným atakům hostí. Směrem dopředu to však nebyla vůbec žádná sláva - nula v kolonce vstřelených branek proto nemůže překvapit. Hosté jednu ze svých šancí přece jenom proměnili, do kabin se šlo za stavu 0:1.

  Poločas číslo dva byl už zcela v režii dobře hrajícího Čejova. Postupem času domácí odcházeli fyzicky a fotbalovější hosté dění na hřišti  vyjádřili i brankově. Na konci utkání svítila na světelné tabuli dvě číslovky - 0:5.

 

PLAČKOV B - ČEJOV B 0:5

Branky: 21., 75. a 89. Nápravník, 61. Hložek, 73. Kratochvíl

Rozhodčí: Nechvátal

Diváci: 60

Poločas: 0:1

 

  

 

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode