Lekce od Jiřic

03.09.2012 19:17

psal: Pošťák

 

  V utkání 4. kola okresního přeboru čekal Plačkov domácí zápas s aktuálním lídrem tabulky, s mužstvem Jiřic. Hosté si své prvenství v rámci OP v pohodě pohlídali, Plačkov vyloupili až překvapivě snadno v poměru 0:4.

  Čtvrté utkání sezony s sebou neslo nepříjemný fakt, Sokolíkům totiž chyběli čtyři klíčoví hráči - Martin Guzik, Láďa Jančička, Tomáš Vrána a Lukáš Ehrlich. Do tohoto výčtu není započítán dlouhodobě absentující Karel Vaňous.

  Oproti poslednímu utkání nastoupil tedy Plačkov v hodně pozměněné sestavě: Kořenář - M. Němec, Tesař, Kotlík, Mottl - R. Štěpán, Kalivoda, Vašíček, Kubů - Z. Štěpán, Kratochvíl. Domácí nezačali utkání vůbec špatně, hned v první minutě vystihnul nepřesnou rozehrávku jiřických Kubů, ze svého brejku však vytěžil pouze rohový kop. V rámci prvního poločasu se jednalo převážně o boj mezi oběma vápny, příliš fotbalové krásy k vidění nebylo. Na tom měl svou zásluhu i těžký terén. První dějství nepřineslo ani nějakou ofenzivní smršť s hromadou šancí na obou stranách. Z pohledu domácích stála za větší pozornost snad pouze výstavní hlavička Štěpána. Měla jedinou chybu - šla doprostřed branky a přímo trefila brankáře Zabloudila. Jiřičtí  zahrozili z několika úniků, jedním z nich rozesmutnil  domácí fans kapitán hostů Příhoda. Po akci z levé strany se řítil jiřický šutér na domácí branku a důraznou střelou nedal Kořenářovi větší šanci - 0:1.

  Je třeba dodat, že šance hostí vždy vzpůsobyla trestuhodně nepřesná rozehrávka Plačkova, zatímco jiřičtí v obraně takřka nechybovali  a domácí se dostávali byť jen do náznaků šancí hodně složitě. Do poločasového hvizdu se skóre nezměnilo, obě mužstva odcházela do kabin za jednobrankového vedení hostů z Jiřic.

  Druhý poločas snad ani nemá cenu dalekosáhle popisovat. Domácí si nevypracovali žádnou větší příležitost, tím pádem nemohli skórovat a vyrovnat a tudíž celé utkání prohráli. Sluší se poznamenat, že hosté přidali ještě dvě gólové pojistky.

  Plačkovská tvrz nebyla minulou sezonu ani jednou dobyta, jiřičtí nájezdníci v čele s tříbrankovým Příhodou ji zdolali už ve 4. kole...

PLAČKOV - JIŘICE 0:3

Branky: 21., 58., a 64. P. Příhoda

Rozhodčí: Holub

ŽK: 1:1

Diváci: 100

Poločas: 0:1

Sestava Plačkova: Kořenář, Němec, Tesař, Kotlík (72. Kašpar), Mottl, R. Štěpán, Kalivoda, Vašíček (72. Slavík), Kratochvíl, Kubů, Kratochvíl, Z. Štěpán.. 

 

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode