Krev, dřina, slzy a pot: 1. část

05.01.2014 01:32

Kuzzel©

V pátek 3. ledna pro plačkovské fotbalisty skončilo příjemné období odpočinku a začala všeobecně neoblíbená zimní příprava. Na prvním tréninku se objevila víceméně očekávaná skupina hráčů, jedná se o fotbalisty, kteří měli slušnou tréninkovou účast již na podzim: Radek Tesař, Láďa Jančička, Roman Hájek, Martin Němec, Ondra Kubů, Jirka Kalivoda, Franta Mottl a Renda Zemek. Mile překvapila účast Jirky Vody a navrátivšího se Luďka Tománka. Kvalitně připravenou tréninkovou jednotku samozřejmě vedl hlavní trenér Jiří Hájek, jemuž vypomáhal hrající asistent Tomáš Kořenář. Začátek zimního drilu svých oveček si přišel zkontrolovat také předseda oddílu Jirka Palán.

Samotný trénink probíhal v hale, nikoho tedy nepřekvapí, že hlavní náplní bylo převážně posilování a nabírání fyzické kondice - nechybělo švihadlo, cviky na žebřinách, vybíhání schodů, člunkový běh ani sedy-lehy. V závěrečné čtvrthodince však došlo (k překvapení některých hráčů) také na populární báčko:).

Další trénink je naplánován na příští pátek (10. ledna) od 19:00. Sejdeme se však nikoliv na Podhradě, ale na umělé trávě na Okružní. Účast všech hráčů prvního týmu (viz. soupiska "áčka") povinná, účast ostatních plejerů více než potřebná (viz. tabulka IV. třídy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Krev, pot a slzy: 1. část

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode