Palán Jiří, tel.: 775114444

Krádež bodů v Obratani

01.09.2011 12:09

OBRATAŇ – PLAČKOV 3:5
Fotbalové menu nabídlo v neděli odpoledne na hřišti v Obratani osmigólovou přestřelku. Už v první půli tahali za delší konec provazu hosté a dostali se do vedení 2:3. Po obrátce pokračoval střelecky lépe navnaděný Plačkov v dobrém výkonu, přidal další dva zásahy a odvezl si z Obrataně všechny body.
Góly: 32. Fical, 41. Čekal, 56. Melichar (PK) – 7. Vrána, 16. a 72. Vaňous, 33. Guzik, 85. Z. Kratochvíl. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:3. Diváci: 75. Poločas: 2:3. Obrataň: Vilímek – Petr Čekal, Melichar, Krejčí (46. Menšík), Fical, Šimek, Pešek (85. Pařil), Holub, Kalina, Tábora (71. Polanecký), Kudrnáč. Plačkov: Milan Němec (67. Kořenář) - Mottl, Krejčí, Martin Němec, Jančička (46. R. Štěpán), Kubů, Vrána, Klap (62. Z. Štěpán), Kratochvíl, Guzik, Vaňous.