Hořká dvanáctka

10.02.2013 22:19

Kuzzel© kubu.ondrrej@gmail.com

 

  Plačkov své první přípravné utkání nezvládnul a prohrál rozdílem několika tříd. Speřice svému soupeři v poklidu nastříleli tucet branek, za Sokol v samotném závěru korigoval Kalivoda.

  Plačkovští do utkání nastoupili ve značně "slepené" sestavě, z různých důvodů nehráli: Tomáš Kořenář, Martin Němec, Radek Tesař, Láďa Jančička, Rosťa Štěpán, Michal Kotlík, Lukáš Ehrlich, Martin Guzik, Jiří Voda a několik dalších hráčů rezervního týmu. Naproti tomu Speřice vyběhli na umělou trávu v silném složení, své umění předvedli hráči jako Holenda, Štěpán, Holoubek, Slavík, Huňáček, Sadský nabo Tůma.

  Netřeba detailněji popisovat průběh zápasu - výsledek v 1:12 je bohužel dostatečně výmluvný... Sokolové zaostávali ve všech herních činnostech, speřičtí byli rychlejší, důraznější, běhavější, mnohem techničtější a celkově o hodně lepší. Vysoká prohra je určitě krutá, na druhou stranu by mohla plačkovské fotbalisty postrčit k lepšímu přístupu. Narážím na zcela tristní docházku na tréninky. Sobotní utkání ukázalo, že bez kvalitní a především pravidelné přípravy se na jaře u rybníka Pařezáče příliš fotbalové radosti nedočkáme...

  Výčet hráčů, kteří zasáhli do zápasu ukazuje tabulka zimní přípravy:

 

 

Zpět

Diskusní téma: Hořká dvanáctka

  • Datum: 12.02.2013 Vložil: Fan

    Titulek: to nevadí

    Aspoň jste se snažili a víte žemusíte příště přidat

    Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode