Generálka na sezonu Plačkovu vyšla

24.03.2013 12:00

    V sobotu dne 23. 3. 2013 sehrál Sokol Plačkov generálku na jarní část sezóny. V nepříznivém mrazivém a větrném počasí se střetl se Světlou nad Sázavou C. Trenér Zdeněk Kratochvíl St. poslal do zápasu sestavu, která se může co nejvíce podobat té, která nastoupí o týden déle na půdě odvěkého rivala z Vyskytné. Nutno uvést, že do utkání nezasáhl nejlepší kanonýr podzimu Martin Guzik, zraněný Ladislav Jančička, včera výjimečně absentující Ondřej Kubů, který si plnil manželské povinnosti a dlouhodobě zraněný Franta Mottl.

    Do brány se postavil velezkušený gólman Kořenář. Před ním tvořili obranný val zleva Svatoš "Šavli" Hernandéz, Tesař, Štěpán R. a Němec Martin. Zálohu tvořila čtveřice Kašpar, Ehrlich, Kalivoda, Kratochvíl a v útoku nastoupili Jiří Slavík a Tomáš Huml. Na střídání byli připraveni Kotlík, Svoboda, Krejčí a brankář Milan Němec. Střídalo se hokejově a hráči se ve všech liniích prolínali. 

    Utkání začalo pro Plačkov vcelku slušně. Celkem jsme drželi míč a jednoduchou kombinaci zakončila branka Tomáše Humla. V 9. minutě už to bylo 2:0. Po výborném centru Kotlíka z pravého záložníka, který našel ve vápně úplně volného Svobodu a ten vrátil míč na volného Kratochvíla, navýšili plačkovští už na 3:0. Hosté dostali možnost snížit díky pokutovému kopu. Ovšem v brance se blýskl vynikající brankář Kořenář, který penaltu bravurně zneškodnil.

    Do druhého poločasu se sestava trošku změnila. Na levý kraj obrany nastoupil Vašek Krejčí a na střídačku se posadili Svatoš, Kratochvíl a Slavík. Středová řada Plačkova si doslova se soupeřem pohrávala. Kašparova dalekonosná střela z 30 metrů pořádně protáhla hostujícího brankáře. Kalivoda nezištným lobem byl však úspěšnější a míč skončil v bráně. Podruhé se v zápase prosadil Huml a po samostatném úniku Svobody si hosté dali i vlastní gól. Závěrečnou branku obstaral Kratochvíl, který napřáhl z dobrých 35 metrů levačkou a míč zapadl k pravé tyči. Stručně řešeno hosté našemu tempu nestíhali. Nutno ale říci, že utkání ani za stavu 5:0 či výsledných 8:0 nevzdávali a hráli se vztyčenou hlavou až do závěrečného hvizdu.

Plačkov - Světlá n. S. C 8:0 (3:0)

Branky: Kalivoda, Slavík, Huml 2x, Kratochvíl 2x, Svoboda, vlastní

Autor: Kráťa

Zpět

Diskusní téma: Generálka na sezonu Plačkovu vyšla

 • Datum: 24.03.2013 Vložil: Kuzzel

  Titulek: ...

  Fajn článek..

  Odpovědět

 • Datum: 24.03.2013 Vložil: Fanynka

  Titulek: palec nahoru

  Teď už ti nemůžou nadávat že to není podrobný :DD a dobře jste hráli:-)

  Odpovědět

 • Datum: 25.03.2013 Vložil: Kráťa

  Titulek: Re: palec nahoru

  Akorát si nejsem jistý střelcema všech branek a vůbec sem si nepamatoval časy. Jinak děkuji oběma. Snaha byla. Doufám, že Fanynka bude chodit na naše zápasy i nadále :-)

  Odpovědět

 • Datum: 25.03.2013 Vložil: Fanynka

  Titulek: Re: Re: palec nahoru

  Časy?Dyť je tohle dobrý :-) Jasný,to se ví :))

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode