23.05.2013 16:43

Kuzzel©

Úvodem článku bych se velice rád omluvil za katastrofální aktualizaci webu. Času je samozřejmě mnohem méně než v zimě, kdy byly stránky poměrně hojně zásobeny množstvím příspěvků, nic to však nemění na tom, že webovky by měly být ALESPOŇ jednou týdně oživeny. S tvůrčím kolegou Kráťou se vynasnažíme, aby tomu tak v dalších týdnech a měsících skutečně bylo.

Jízda áčka

Po domácí superostudné prohře s Červenou Řečicí vyrazili fotbalisté Plačkova vydobýt zpět ztracené pozice na perfektně připravené hřiště do Ústrašína. První poločas nabídnul vyrovnanou partii, což také deklaroval přestávkový výsledek 1:1. Druhá půle byla již plně v režii hostů, kteří přidali další čtyři branky. Skvělý počin se povedl Kratochvílovi, který zdecimoval bezradný Ústrašín čistým hattrickem.

Sokolíky vysoká venkovní výhra dokonale nabudila. V dalším, tentokráte domácím utkání, Plačkováci zesměšnili tým Počátek. Domácí měli celý zápas absolutně pod kontrolou, vždyť již v desáté minutě vedli o dvě branky. Do konce utkání přidali v pohodě hrající Sokolové další čtyři zásahy a celý mač zcela zaslouženě vyhráli 6:2. Střelcem dne se stal Lukáš Ehrlich, syn bývalého kanonýra rozvlnil síť soupeře čtyřikrát!

Jízda béčka

Na úspěšné výsledky A týmu dokázala navázat i plačkovská rezerva. Domácí výhra nad juniorkou Vyskytné se všeobecně očekávala, výhra v Třešti mile překvapila.

pozn.: Příští týden nejpozději v úterý přineseme podrobnější článek o utkání áčka v Senožatech a kratší zprávu o zápase béčka s Častrovem.