Domácí prohra s Řečicí

06.05.2013 18:17

    Po nepovedené dohrávce ve Vyskytné chtěl Sokol Plačkov odčinit ostudu při domácím zápase s Červenou Řečicí. Trenérské duo Havel-Kratochvíl postali do boje následující sestavu. V bráně velezkušený gólman Kořenář, obrana zleva: Kotlík, Štěpán, Tesař (C), Němec. Záloha: Kubů, Kalivoda, Ehrlich, Kašpar a útok: Guzik, Kratochvíl. Hned v úvodu utkání hosté zahrávali rohový kop a nepokrytý hráč skóroval do odkryté brány. Druhý gól přišel o chvilku později po nedůrazu obrany. Třetí branku si připsal na vrub gólman Kořenář, který vyrazil nešikovně míč k volnému protihráči. Než se domácí vzpamatovali, prohrávali již 0:3. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

    O přestávce zřejmě proběhla v kabině menší bouře, ale asi ne příliš dostatečně silná. Plačkov nastoupil do druhého poločasu značně nabuzen a s větší agresivitou se pustil do napadání soupeře.Ten při snaze odehrát míč občasně zaváhal, ale ani trio Guzik, Kalivoda a Kratochvíl nedokázali dopravit míč do branky. V největší šanci domácích se octl Ehrlich, který postupoval na brankáře z velkého vápna sám. Ale gólman jeho střelu vystihl. Hosté následně zahrávali trestný kop z poloviny hřiště a snad to byl vítr, nebo vůle kopajícího hráče, která napomohla tomu, že míč při cestě do domácí branky nikdo netečoval a míč zapadl o tyč do sítě. Plačkov naprosto rezignoval a dostal ještě jeden gól. Takovýto debakl pamatujeme z dob, kdy jsme postoupili do Okresního přeboru a hráli se soupeři, jako jsou Pacov B nebo Nový Rychnov. S prohrou jsme smířeni.

    Pro domácí nehrál ani fakt, že rozhodčí Machač "mírně" připískával hostujícímu týmu. Na branky si nestěžujeme, ale evidentní červená karta po stažení Kratochvíla, který postupoval sám na branku v první půli, nebo za faul na unikajícího Ehrlicha, kterého ostrým skluzem přes obě nohy bez balonu sestřelil hráč, který již jednu žlutou kartu měl a mohl se jít předčasně sprchovat.To už podezřelé je. Navíc tohoto hráče bezprostředně při přerušení hry vystřídali, aby si to náhodou mladý nezkušený rozhodčí nerozmyslel.

Plačkov - Č. Řečice 0:5 (0:3)

Sestava Plačkova: Kořenář - Němec, Tesař (C), Štěpán, Kotlík - Kašpar, Kalivoda, Ehrlich, Kubů - Kratochvíl, Guzik

Autor: Kráťa

Zpět

Diskusní téma: Domácí prohra s Řečicí

 • Datum: 06.05.2013 Vložil: Fan

  Titulek: rozhodčí

  Bylo vidět že připískával,ovšem jak jsi se rozčílil bylo dokonalý
  :-))))

  Odpovědět

 • Datum: 07.05.2013 Vložil: Kráťa

  Titulek: Re: rozhodčí

  Tak spíš mě naštvalo, že posledních pár zápasů mě protihráči faulují doslova na krev a rozhodčí za to nedávají ani karty... ale na toho Machače si počkám...

  Odpovědět

 • Datum: 07.05.2013 Vložil: Fanynka

  Titulek: Re: Re: rozhodčí

  Ono jak se to vezme někdy si toho taky nemusí všimnout...
  A na Machače nečekej... Je o hlavu menší jak ty :)

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode