Do Plačkova míří Adebayor!

05.02.2014 20:43

Kuzzel©

  Jeden z nejkvalitnějších afrických hráčů současnosti opouští Premier League a stěhuje se do Plačkova. Bývalý střelec Tottenhamu podepsal v českém klubu smlouvu na dva roky.

  Plačkov v podzimní části Poutník ligy trápila špatná koncovka, předseda klubu Jiří Palán se proto netajil s přáním posílit útočnou vozbu: "Jsme sice na slušném třetím místě, ale s naší ofenzivou nemohu být spokojen. Vždyť jsme dali stejně gólů jako předposlední Čejov! Na každé schůzi představenstva jsme řešili problém nízkého počtu vstřelených branek. Proto přichází Emmanuel".

  Předseda Palán na tožského reprezentanta narazil víceméně náhodou. "V lednu jsem letěl do Norska na lov sobů, kvůli špatnému počasí jsem se však zdržel v Londýně. Zpozdil se mi let a já jsem toho využil k návštěvě utkání Tottenham - Crystal Palace. Adebayor v tomto zápase neskóroval, ale zahrál parádně a já jsem si řekl, že přesně takový hráč nám v Plačkově chybí.", poodkrývá Palán počátky cesty černého útočníka na Vysočinu. "Dál bylo vše velice rychlé, Emmanuel připustil, že by rád změnil dres a k mému překvapení přiznal, že v létě Plačkov navštívil.", dodává plačkovský boss. "Minulé léto jsme byl v České republice na dovolené a velice se mi tady líbilo. Shodou okolnosti jsem zabloudil i do Plačkova a zdejší prostředí mi doslova učarovalo.", vypravuje Adebayor. "Přesvědčilo mě zejména perfektně připravené hřiště a kiosek s nepřeberným výběrem jídla i pití. Rozhodně mě nenapadlo, že zrovna Plačkov bude můj budoucí klub, ale zanedlouho mi bude třicet a rád bych se konečně usadil.", podotýká vytáhlý útočník.

  Jak si může klub velikosti Sokola Plačkov dovolit hvězdu světového fotbalu? "Nezlobte se, ale obě strany se dohodly, že nebudou zvěřejňovat podrobnosti transferu. Mohu jenom řici, že v Plačkově peníze nejsou problém.", nehodlá na spekulace ohledně přestupové částky reagovat Palán.

  Z nové posily je samozřejmě nadšený i trenér Jiří Hájek. "Adebayor je světová extratřída, mít v týmu takového hráče je snem každého trenéra. Čekám od něj zkvalitnění ofenzivy a pravidelné gólové zápisy. Ovšem pouze jeho jméno mu místo v základní jedenáctce nezaručuje, pokud nebude pracovat při tréninku, nemám problém posadit ho na lavičku.", nebere si servítky plačkovský kouč.

 

  

Zpět

Diskusní téma: Do Plačkova míří Adebayor!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode