Destrukce Počátek

26.09.2011 15:37

V sobotním odpoledni mužstvo Sokola Plačkov zavítalo na půdu nevyzpytatelných Počátek. Domácí chtěli navázat na šňůru dvou vítězství, ale i Plačkov povzbuzen výhrou nad Senožaty rozhodně nepřijel odevzdat body.

Hosté zahájili utkání nebojácně a vypracovali si několik brankových příležitostí - bohužel bez gólového efektu. Domácí fotbalisté také párkrát zahrozilli, ale obrana Plačkova v čele s brankářem Kořenářem byla vždy připravena. Po velice pohledné individuální akci Lukáše Ehrlicha, která skončila faulem a žlutou kartou, zahrával kapitán hostů Tomáš Vrána přímý kop. Precizní střela na delší tyč znamenala zasloužené vedení Plačkova! Závěr prvního poločasu těžce neunesli domácí borci - konkrétně útočník (č. 10). Tento "hráč" brutálním faulem loktem sestřelil  (bez zájmu hrát míč) Karla Vaňouse. Tento likvidační zákrok byl k údivu většina zúčastněných oceněn pouze žlutou kartou. Oba týmy odcházeli do kabin za jednogólového vedení hostujícího Plačkova.

Druhý poločas výrazně ovlivnilo naprosto oprávněné vyloučení domácího kapitána. Od té chvíle bylo utkání v režii Plačkova. Soustavný tlak korunovala branka Zdendy Kratochvíla. Hosté zcela kontrolovali hru a s přehledem zahazovali i ty nejvyloženější šance. Absolutní klid a jistotu tří bodů zpečetil střídající Honza Kašpar.

Hosté, povzbuzováni hrstkou nejvěrnějších (Míša Němcová, Sonča Němcová, Xavi Svatoš), si zaslouženě odvezli tři body a v tabulce se posunuli na skvělé čtvrté místo!

Počatky - Plačkov A 0:3 (0:1)

Branky: T. Vrána, Kratochvíl, Kašpar

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode