Další výhra s Čejovem

26.02.2013 19:05

Autor: Kráťa

Již třetí přípravné utkání v novém kalendářním roce sehráli fotbalisté TJ Sokol Plačkov a podruhé zasebou dosáhli vítězství. Tentokrát změřili naši hráči síly s tabulkovým rivalem, týmem Sokola Čejov. Ten přivezl k přátelskému utkání poměrně mladý velice agilní tým.

    Utkání pro Plačkov nezačalo nejlépe. Čejovský útočník se po dlouhém nákopu Tománka (hráč, který je dlouhodobě na hostování v Čejově právě z Plačkova) dostal do brejku a chladnokrevně tváří v tvář brankáři Němcovi proměnil. Plačkov měl do poločasu dvě velké šance Kratochvíla. Ten si však vylámal zuby na skvěle chytajícím Kubátovi v čejovské brance. O vyrovnání se postaral Kalivoda, který si na hranici vápna pohrál s míčem, přehodil si stopera a poslal míč za Kubátova záda.

    Do druhé půle nastoupili plačkovští s vyšším nasazením a ucelenější kombinační hrou. Výsledkem byly dva slepené góly Kratochvíla. Nejprve dorazil vyražený míč Kubátem a napodruhé se prosadil hlavou po rohovém kopu Kašpara. Obrat dokonal R. Štěpán, který se rovněž trefil hlavou.

Plačkov - Čejov 4:1 (1:1)

 

Zpět

Diskusní téma: Další výhra s Čejovem

 • Datum: 04.03.2013 Vložil: Kráťa (admin)

  Titulek: Reklama

  Reklamu řešíme, bohužel budem muset přejít na placenou verzi stránek, pokud se chceme zbavit reklam. Doposud byly naše stránky zcela zdarma a free.

  Odpovědět

 • Datum: 04.03.2013 Vložil: Fan

  Titulek: Re: Reklama

  Ale i tak nebude to znamenat předělat celý web ??a že byli zdarma to vypovídá i ta reklama :D

  Odpovědět

 • Datum: 28.02.2013 Vložil: Fan

  Titulek: :(((

  Ta reklama je hrozná :( nechápu proč z toho jsou tak velký poutače :(

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode