Černý kůň z Plačkova "povozil" Obrataň

23.04.2013 19:42

Kuzzel©

 

  Sokol Plačkov bez problémů ovládnul své první jarní domácí utkání. Po jednoznačném průběhu rozstřílel Obrataň 5:1.

  Doslova nůž na krku měli Plačkovští před veledůležitou bitvou s nepříjemnou Obrataní. Po prohře v Jiřicích by další neúspěch znamel ztrátu kontaktu se špičkou tabulky. Naštěstí si toho byli všichni dobře vědomi a na place každý "plejer"  odevzdal své maximum.

  Skvělou zprávou byl navrát Martina Guzika do sestavy. Ostřílený mazák patří od svého příchodu do Plačkova k základním kamenům celého týmu, což ostatně dokázal i v tomto utkání. Kdo ví, jak by dopadlo utkání v Jiřicích, kterého se Martin z pracovních důvodů nemohl zúčastnit...

  Jedenáctka "vyšpekulovaná" trenéry Havlem a Kratochvílem vypadala takto: Kořenář - M. Němec, Tesař, R. Štěpán, Kotlík - Kalivoda, Guzik, Ehrlich, Kubů - Vašíček, Kratochvíl.

  Do zápasu vlétli Sokolíci ve velkém stylu - hosté se ještě ani nestihli řádně rozkoukat a už o branku prohrávali. Lukáš Ehrlich byl ve velkém čtverci zastaven mimo rámec pravidel a hned ve třetí minutě měli domácí výhodu pokutového kopu! K jeho zahrání se postavil Vašíček a s přehledem poslal Plačkov do vedení.

  O deset minut později aktivní Ehrlich vykouzlil ideální balón za obranu, Kubů naservíroval před odkrytou bránu Kratochvílovi a pan učitel vedení domácích zdvojnásobil. 

  Dvacetiminutovku z říše snů uzavřel Martin Guzik, jeho precizně provedený přímý kop z pravé strany zapadnul přesně k bližší tyči - 3:0.

  Po třetí brance domácích se o slovo přihlásili také hosté, po několika pološancích byla i jim nabídnuta výhoda penalty. Brankář Kořenář si na míč lehce sáhnul, své čisté konto však neuhájil.

  Pokud si někdo myslel, že vstřelená branka Obrataň "nakopne", z omylu ho neomylně vyvedl Kratochvíl. Kubů nebezpečně vystřelil, brankář stačil střelu pouze vyrazit a Kráťa stanovil poločasový výsledek na luxusních 4:1.

  Druhý poločas už logicky podobné střelecké manévry nenabídnul. Plačkovští se nepotřebovali nikam hnát a lehce polevili, čehož však hosté gólově nevyužili. Vypracovali si několik šancí, ale Kořenář domácí podržel. Ještě jedné branky se však diváci dočkali, konečnou podobu výsledku dal Martin Guzik - na jeho technickou střelu neměl Vilímek v brance Obrataně nárok.

  Sokol Plačkov po zásluze zvítězil 5:1 a tímto výsledkem ukázal ostatním týmům okresního přeboru, že se s ním musí i nadále počítat v boji o příčky nejvyšší.

 

PLAČKOV A - OBRATAŇ A  5:1

 • Branky: 4. Vašíček (PK), 13. a 32. Kratochvíl, 17. a 68. Guzik – 25. Zeman (PK)
 • Rozhodčí: Podoba
 • ŽK: 0:3
 • Diváci: 50
 • Poločas: 4:1
 • Sestava Plačkova: Kořenář - M. Němec, Tesař, R. Štěpán, Kotlík - Kalivoda (81. Svatoš), Guzik (73. Slavík), Ehrlich, Kubů - Vašíček (62.Svoboda), Kratochvíl.

 

 

 

Zpět

Diskusní téma: Černý kůň z Plačkova "povozil" Obrataň

 • Datum: 23.04.2013 Vložil: jose

  Titulek: zapas

  Zde se ukazuje jak dulezity je Guzik, bez nej by se hral horsi stred a mozna i hur ale prijde on a vysledky jsou tady. Pak ze jeden hrac nedela tym.

  Odpovědět

 • Datum: 24.04.2013 Vložil: Kuzzel

  Titulek: Re: zapas

  Martin je určitě hodně důležitý hráč (viz. článek), ale nemyslím si, že bychom bez něj kopali spodek tabulky.

  Odpovědět

 • Datum: 24.04.2013 Vložil: Fanynka

  Titulek: Re: Re: zapas

  Dyť vy jste úplně zapomněli na profily :))

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode