Brankář Němec trefil výhru nad aspirantem na postup

19.06.2013 13:24

Kuzzel©

  Neobvykle vysoký počet diváků si našel cestu na tradiční derby v rámci čtvrté třídy. V něm se představil domácí Sokol Plačkov, jemuž stálo soupeřem mužstvo z Hněvkovic, dosavadní lídři tabulky. Hosté zažili fantastický podzim, ovšem v jarní části soutěže působí více než rozpačitě. Na vině jsou dlouhodobá zranění klíčových hráčů - chybí především rychlonohý útočník Majda Švec a dirigent středu pole Lukáš Časar. Do Plačkova nepřicestoval ani křídelní hráč Radek Anděl.

  Plačkováci vstoupili do zápasu nešťastně, už ve čtvrté minutě si na rohový kop ukázkově naběhnul Vondra a poslal Hněvkovice do vedení. Celý první poločas měli domácí mírně navrch, ale ve snaze o vyrovnání jim nebylo přáno - svoje šance spálil Prokop i Kašpar. Gól sezóny si mohl připsat Zdeněk Svatoš, který z dobrých čtyřiceti metrů orazítkoval břevno. Až deset minut před koncem půle se dostal k odraženému míči Kubů a Plačkovští se mohli radovat ze zaslouženého vyrovnání. 

  Druhé dějství se neslo plně v režii domácího týmu. Hosté celý druhý poločas nijak vážněji neohrozili Milana Němce v plačkovské kleci. Plačkováci svoje šance ze hry také nezužitkovali, konečnou podobu výsledku tedy určil se štěstím proměněný pokutový kop v podání brankáře Pupka.

 

Plačkov B - Hněvkovice 2:1

Góly: 34. Kubů, 82. Milan Němec (PK) – 4. Vondra. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

 

 

 

     

Zpět

Diskusní téma: Brankář Němec trefil výhru nad aspirantem na postup

  • Datum: 24.06.2013 Vložil: Divák

    Titulek: Hněvkovice postoupí....

    www.hnevkovice.blog.cz

    Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode