Božejov - Plačkov 3:2

23.05.2012 16:28

Sokol Plačkov pokračuje ve špatné bilanci výsledků z venkovních zápasů. Ze tří zápasů (Jiřice, Žirovnice a Božejov) nepřivezl ani bod.

V Božejově to přitom nebyl tak tragický zápas jako v Žirovnici. Plačkov si vytvořil řadu velkých šancí. Vaňous dvakrát mířil v první půli vedle branky. Ve druhé půli Ehrlich v těžké situaci neusměrnil míč do branky a Kašpar zahodil další velkou šanci. Domácí dvěma jednoduchými góly v první půli získali vedení a ve druhém poločase přidali po naší chybě další branku. Oba plačkovské góly byly sice výstavní, ale kýženého vyrovnání jsme nedosáhli. Body zaslouženě zůstaly v Božejově.

    Tímto utkáním Sokol Plačkov ztratil zřejmě poslední šanci na postup do 1.B třídy, ale vzhledem k průběhu jarní sezony se není čemu divit. Postup by byl spíše zbožným přáním trenérů a vedení. Následné debakly od týmů např. z Brodska by asi odradily i ty, kteří chodili na jaře alespoň občasně si zahrát fotbal.

Božejov - Plačkov 3:2 (2:1)

Branky Plačkova: Vrána T., Kratochvíl

Sestava Plačkova: Němec Milan - Němec Martin, Tesař, Štěpán R., Mottl - Kubů, Vrána T. (C), Ehrlich, Vaňous - Kratochvíl, Kašpar (50' Štěpán Z.)

Zpět

Kontakt

TJ Sokol Plačkov
396 01 Humpolec - Plačkov

Kubů Ondřej, tel.: 606047294

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode