Bod s Lukavcem

23.04.2012 17:10

V sobotním odpoledni přivítali hráči Plačkovského prvního týmu borce z Lukavce. Jednalo se o šlágr kola - souboj druhého a třetího nejlepšího celku okresu! Remíza 1:1 bohužel příliš nevypovídá o aktuální formě obou mužstev. Výsledek byl totiž hrubě ovlivněn už před samotným zahájením zápasu - jako největší problém se jeví komunikace v trojúhelníku: hráči, trenéři, vedení. Nepřijde mi úplně v pořádku, když je na takto důležitý zápas (navíc v domácím prostředí !!!)připraveno pouze 12 hráčů mezi nimiž figurují také posily z rezervního týmu (patří jim velký dík). Za dané situace je bod s "lukaveckými pražáky" více než úspěch, ale osobně věřím tomu, že v plné síly bychom prodloužili sérii vítězství a pevněji se usadili na druhé příčce. Právě proto je ohromná škoda, že se mančaft z části sejít nemohl, z části sejít nechtěl...

Do utkání jsme vstoupili aktivně, v prvních minutách jsme si vypracovali i několik slušných šancí, nade všechny vyčnívá sólo kanonýra Martina Guzika, který chtěl potěšit hojnou diváckou návštěvu drzým lobem, bohužel balón pouze odevzdal brankáři hostí. Udeřilo tedy na druhé straně, při odvracení kvalitně zahrané standartní situace trefil domácí zadák Radek Tesař míč tak nešťastně ... 0:1. Snad nám Lukavec chtěl pomoci, konec prvního dějství totiž ozdobila červená karta - do kabin jsme tedy odcházeli s jednobrankovým mankem, ale také s hráčem navíc.

Přesilovku domácí bohužel stoprocentně nevyužili - Martin Guzik sice přesnou ranou srovnal na 1:1, na víc se však plačkováci nezmohli. Naopak v posledních minutách zápasu několikrát nebezpečně zahrozili dobře kombinující hosté.

Plačkov A - Lukavec 1:1 (0:1)

Branka Plačkova: Guzik M.

Sestava Plačkova: Němec M. - Kotlík, Tesař, Jančička, Mottl - Slavík, Štěpán Z., Štěpán R., Kubů - Guzik, Kratochvíl