Béčko bere bod

25.09.2012 21:09

psal: Pošťák kubu.ondrrej@gmail.com

Po vítězném zápase v Jiřicích dokázalo plačkovské béčko opět bodovat. Ve svém čtvrtém utkání (5. kolo) hostil Plačkov rezervu Košetic. Konečnou remízu 1:1 berou domácí všemi deseti.

První část hry nabídla převahu posíleného  košetického týmu. Pouze neschopnost hostujících střelců a skvělý výkon gólmana Milana Němce uchránil plačkovské od výraznějšího poločasového výsledku. Rozhodčí Ságl utkání rozpůlil za stavu 0:1.

Druhý poločas zastihnul domácí v lepší formě, kterou také potvrdil vyrovnávací brankou Ing. Prokop. Pavel Svatoš, hvězda minulého kola, si tento zápas zahrál na abstraktního malíře - v průběhu druhé půle se Xavi zhlédnul ve žluté barvě, aby chvilku před koncem dokončil své dílo červenou...

PLAČKOV B - KOŠETICE B 1:1

Branky: 61. Prokop, 13.  Lhota