Vyhledávání

Palán Jiří, tel.: 775114444

6 bodů o víkendu

07.05.2012 20:51

Oba plačkovské týmy si připsaly 3 body do tabulky za výhry. A-tým zdolal v sobotu nevýrazné Počátky 3:0 a B-tým si poradíl v neděli s týmem Hněvkovic.

Plačkov - Počátky 3:0 (2:0)

Branky Plačkova: Vaňous, Guzik (PK), Ehrlich

Sestava Plačkova: Kořenář - Kotlík (50. Mottl), Tesař, Jančička, Kašpar - Vaňous, Štěpán R. (20. Ehrlich), Vrána T.(C), Kubů - Kratochvíl, Guzik

Do branky A-týmu se po zranění vrátil velezkušený brankář Tomáš Kořenář, který se blýskl hned několika slušnými zákroky. Nutno však říci, že ho v předešlých utkáních výborně zastoupil brankář Milan Němec, za což mu patří velké díky. V A-týmu se blýskl krásným gólem od břevna Vaňous. Do poločasu přidal druhou branku Guzik, který si došel pro penaltový kop po nešetrném zákroku hostujícího stopera ve vápně. Druhý poločas byl zcela v režii domácích. Trefily jsme snad 4x konstrukci branky. Hosté z Počátek utkání tězce nezvládli. 58. minuta patřila krásné akci na jejímž začátku stál kapitán Tomáš Vrána, který vyslal po křídle Kratochvíla, ten poslal míč pod sebe na volného Ehrlicha, který se nemýlil. V 75. minutě se nechal vyloučit jeden z hostujících záložníků a bylo prakticky po zápase.

Plačkov B - Hněvkovice 1:0 (0:0)

Branka Plačkova: Vašíček

Sestava Plačkova: Němec - Svatoš, Krejčí, Kotlík, Voda - Svatoš Z. (30. Prokop), Klap (C), Vrána M., Kašpar - Vašíček, Huml (70. Schoula)

Domácí se společně se soupeřem doslova protrápili až k závěrečnému hvizdu, který přinesl vítězství Plačkova 1:0. Jedinou branku domácích vstřelil Robert Vašíček. Nutno říci, že v prvním poločase Tomáš Klap trefil z penalty ještě spojnici. Hosté dokázali trefit brankovou konstrukci z ojedinělé šance.